Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Demo Fifa 10


CZEndy

Otázka

Tak jsem si stáhl demo fifa 10, ale těsně před začátkem utkání se mi hra sekne a nejde nic udělat... má někdo podobný problém?

.:EDIT:. Zkusil jsem to znovu a už to jede. Uvedený problém přetrvává pouze když vyberu zápas za Barcelonu (žluté dresy) proti Bayernu (bílé dresy)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mé dojmy z dema(pro ty, co se neráčí demo stáhnout :D)

Demo je velice obsáhlé co se týče týmů. Zahrál jsem si krásně. Ta novinka 360 stupnu mi hodně sedla, ted ty přihrávky mohu dát vážně uplně všude..dále se mi líbí, že na přihrávku ten hráč už tak tvrdě nečeká a muže si pro ni naběhnout(uplna svoboda pohybu, jak bylo slíbeno), tudíž je to i výhoda pro obránce, který krásně muže ze zadu atackovat. Grafika velice výborná, krásnější trávník a animace jsou lahůdka..ještě plynulejší než v 09 a to už je co říct..jen se mi zdá, že textury jsou trošku mázlejší..ale myslím, že to v plné verzi už bude good. Fyzický kontakt s míčem a s ostatními hráči, jakožto celá fyzika ve Fifě působí strašně krásným dojmem opravdového fotbalu, takže se ještě více kochám než v předchozích ročnících.Zápas mužete hrát 3 minuty a jsou to plné 2 poločasy a při remíze penalty, vše s vylepšeným komentátorským doprovodem. Dále jsem si také posvítil na slíbené vylepšené AI brankářů. Ach ano..až to někdy dokáže naštvat, ti filutkové chytají dobře jak svina :angry:..už se nepouštějí do zběsilých skoků a zbytečností, a tak celkově přemýšlejí nad děním na hřišti.Docela mě to vyvedlo z míry, jak jsem každý zápas hrál nerozhodně, jelikož brankáři chytali vše.Další novinkou byl vylepšený driblink, na který narazíte ihned v aréně, uvidíte, jak míč krásně reaguje na vaše pohyby a také, že u vás ten míč tak nedrží jak v předchozích dílech, třeba se mi stalo, že mi uplně utekl a musel jsem se pro něj vrátit, což je taky další třešnička na dortu realistiky. Myslím si, že demo je velmi vydařené a stojí za to si ho vyzkoušet. Měli by si to vyzkoušet i odpůrci série FIFA, jelikož tento ročník slibuje další fotbalové žně a pravděpodobně takové, jaké jsme ještě doposud nezažili. Těším se, až jí budu moci srovat s novým ročníkem PES(demo zatím v nedohlednu). Všichni si zapišme datum 2. října, jelikož ten den nastane prodej FIFA 10 v české republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu