Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monitor k xboxu 360


suchac500

Otázka

zdravim lidi vim ze toto tema je tu tisickrat... ale kazdej radi neco jinyho takze mam par dotazu...

1) kdyz koupim monitor s hdmi... a nema repraky jak z nej dostanu zvuk (ma monitor normalni vystup pro repraky ?? ) nebo jak ste to vyresili ...

2) moje podminky jsou velikost uhlopricky kolem 23"-24" .... a hdmi...

cena tak do 6k ... (Bez dph... ale nejlip i s dph.....)

ja sem si zatim vybral neco takovydle ho...

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=65077 ten se mi libi i funkcne i desingove...

mohl byste mi kdyztak nekdo neco doporucit ?? diky (nemyslim doporucit to co mate... ve smyslu mam toto a je to skvely apod.) ale to co vyhovuje mejm podminkam ?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mam Samsung 2494HS muzu doporucit Full HD 24" monitor za 6tku. s DPH xbox mam strčený do HDMI a PC pres DVI jestli nemas repra tak nevadi monitor ma 2x2W repraky. monitor ma i vstup a vystup 3,5 jack zvuk mam resenej tak ze z pocitace do vstupu monitoru a do vystupu mam strceny 3.5 -> cinchi ktery dou do buface.

EDIT: pouzivam monitor na vsechno od internetu az po filmy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám 18.5" LG 30000:1 kontrast 5ms s DVI za 2800,- hraje se na tom hodně dobře i když nejde hrát moc z dálky(1.5m a více) což mi nevadí z blízky to není tak rozmazané jak moje 50cm CRT TV :D

jinak určitě ber monitor minimálně s DVI(kábel mě stál 130kč xD z HDMI na DVI xD), VGA ve větším rozlišení nebude vypadat hezky

pak ten zvuk musíš připojit do repráků přes AV kábel tak že rozloupneš tu krabičku -> http://www.sz-wholesale.com/uploadFiles/041228171538s.jpg

a pak tp jenom zalepíš páskou jde o to aby se ten AV kábel vlezl vedle připojenýho HDMI na xboxu pak přes HDMI pujde obraz a přes ten av kábel povedeš zvuk (ty 2 cinče - červený a bílí zapojíš nějak do repro)

jinak ber jedině 16:9! u 16:10 se můžou objevit černý pruhy např u forzy (nejsem si jistej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu