Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ucet a savy na jiny XBox bez Memory card


slahounek

Otázka

Zdravim,

potrebuju neco, co se urcite uz nekomu stalo, ale nikde sem na to nenasel odpoved - a sice:

Mam vytvorenej ucet i se savama z her na jednom XBOXu (na 20GB HDD) - (kterej neni muj a nic jinyho krom smazani tohohle konkretniho uctu s tim nemuzu udelat) a chci je dostat na NOVEJ Elite. To vse bez pouziti Memory card, se kterou vim, ze to de (pac se mi za ni samo nechce davat 1k, kdyz je uplne k nicemu).

Zkratka mam pujcenej XBOX, na kterym sem si dlouho hral a ted si kupuju vlastni a chci mit na nem svuj ucet...

Jestli to nejak de treba s vyuzitim interni pameti v Jasperu - nevim, jestli je normalne dostupna, zkratka netusim....

Diky moc vsem za pripadne rady.

EDIT: Ucet neni LIVE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim,

potrebuju neco, co se urcite uz nekomu stalo, ale nikde sem na to nenasel odpoved - a sice:

Mam vytvorenej ucet i se savama z her na jednom XBOXu (na 20GB HDD) - (kterej neni muj a nic jinyho krom smazani tohohle konkretniho uctu s tim nemuzu udelat) a chci je dostat na NOVEJ Elite. To vse bez pouziti Memory card, se kterou vim, ze to de (pac se mi za ni samo nechce davat 1k, kdyz je uplne k nicemu).

Zkratka mam pujcenej XBOX, na kterym sem si dlouho hral a ted si kupuju vlastni a chci mit na nem svuj ucet...

Jestli to nejak de treba s vyuzitim interni pameti v Jasperu - nevim, jestli je normalne dostupna, zkratka netusim....

Diky moc vsem za pripadne rady.

EDIT: Ucet neni LIVE

No jestli si koupis novej Xbox Jasper, tak bys mel mit moznost prekopirovat profil a savy na tu interni pamet, je normalne dostupna a da se bezne pouzivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Viete naisto povedat, ze vsetky verzie Jasper maju v sebe internu pamat na savy? Ja som vedel zatial iba o Arcade, kedze nema vo vybave HDD a uz ani 256 MB pamatovu kartu.

Vim to na 100%, mam asi mesic starou Arcade Jasper s 512 MB interni pameti a normalne ji pouzivam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vim to na 100%, mam asi mesic starou Arcade Jasper s 512 MB interni pameti a normalne ji pouzivam

Nerozumel si ma. Ja sa pytam ci aj verzie PRO a ELITE v revizii JASPER maju integrovane pamate na savy. Ja som vedel iba o ARCADE.

No a "slahounek", ktory zakladal tento topik, si chce kupit ELITE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno, je to bohuzel tak, v elite neni onboard pamet :((( Takze sem totalne v pr... Nenapada nekoho jeste neco? Bez toho, abych musel neco rozebirat? Samozrejme uz bych si rad zahral a zatim mi jen tak stoji doma...

EDIT: Tak me napadlo, neni tu nekdo, kdo by mi za flasku pucil na odpoledne pametovku?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu