Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zapínání xboxu


Konviss

Otázka

Ahoj, mam mensi problem. Pred pul rokem mi xbox nesel ani zapnout,zapl se,ale nic se neobevilo na monitoru,bylo jen cerno(jen pokud se ho zapinal pres vga kabel tak se nacetl normalne). Dnes uz se zapne, ale trva to asi 10-20sekund. Jsem rad ze mi ted aspon jde a muzu na nem hrat,ale lepsi by to bylo kdyby se nacetl hned. Tak kdo by vedel at pisne.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, mam mensi problem. Pred pul rokem mi xbox nesel ani zapnout,zapl se,ale nic se neobevilo na monitoru,bylo jen cerno(jen pokud se ho zapinal pres vga kabel tak se nacetl normalne). Dnes uz se zapne, ale trva to asi 10-20sekund. Jsem rad ze mi ted aspon jde a muzu na nem hrat,ale lepsi by to bylo kdyby se nacetl hned. Tak kdo by vedel at pisne.diky

Jak starej ten xbox mas?

Mne tohle delal muj prvni (hrozna fraze:D), snad jeden z prvnich par tisic vyrobnich modelu, ktere byly skladany buhvijak... Tak by se mohlo jednat uz o unavu materialu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zavolal bych,ale mam Flash xboxu, jako ze bych se treba jen zeptal, ale co kdyby rekli at jim ho privezu, nebo poslu, nepotrebuju na odflashovani nejakou vec?

potřebuješ mít neporušenou plombu a nahraný originální firmware, jinak to ani nezkoušej =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu