Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DOOM 3 problem se stiny


Kapr

Recommended Posts

cau mam takovej problem se stinama....kdyz zacinam v doom 3 tak se mi to jakoby seka..ale ne seka..ale kdyz kouknu do ty tmy tak to de pomalejsi...nebo tak divne ne plynule...pritom PC na tom mam uplne v pohode...hral sem to i na starsim a tam to slo v pohode...btw tohle same mi delalo i u Quake 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni Quake 4 na Doom enginu ? Skus updatovat ovladač na grafárně (sorry jestli mas nejnovejsi ale nwm jak jinak poradit) A skus jestli mas prey tak jestli ti to dela taky (hra na doom enginu) treba mas nejakou grafickou kartu co ma s timhle enginem problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni Quake 4 na Doom enginu ? Skus updatovat ovladač na grafárně (sorry jestli mas nejnovejsi ale nwm jak jinak poradit) A skus jestli mas prey tak jestli ti to dela taky (hra na doom enginu) treba mas nejakou grafickou kartu co ma s timhle enginem problem.

tyhle hry ty 3 na doom enginu sem hral na starsi(ATI X800GTO)a v pohode...pak sem mel ATI x 1600 a sekalo se to s tema stinama(tak divne)ale prey slo normalne a ted mam HD4650 a quake 4 i doom3 takhle blbnou..ovladace mam nejnovejsi...nevim cim to je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh mno dobrej nápad máš ji originál ? Jestli ne třeba si stáhnul nějakou betu..

Já nedávno přez torent stáhnul betu zoo tycoonu 1 (misto 450mb mela jen 109)

A ta mela obcas zaskuby, pri zmene grafiky padala a bylo to celkove dost zabugovany (zvirata zniceho nic nemohli jist atd..) Takze je mozny ze mas nejakou prvni verzi jestli si to stahoval prez net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu