Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problemek hardware '


mickey69

Otázka

CAuesa kommon....... hele mam PSP normalne slapalo az do doby co se mi vybilo a nejde nabít nabíječkou sel sem do sony koupit new charger ale tam sem zjistil ze nabíjecka je OK ale PSP je KO (mozna) tam me rekli ze to muze bejt jen konektorem v PSP coz je mozne protoze zezacatku to slo nabijet kdyz sem to pod urcitem uhlu naklonil ' Dilema MAm 3004 v zaruce CFW 503 GEN A ? co stim pouzit zaruku ? Nechat si to OPravit ? nepridou mi na to ze mam CFW ? Mam snima akorat spatne zkusenosti: dal sem do mechaniky UMD zacal blikat pulka displaje pouzil sem zaruku (v te dobe nebyl ani CHickhen !) poslali to nekam a tam mi rekli ze je prasklej display (Blbost! mel sem na tom pouzdro folii je jasne ze to je SW chyba) a ze za to chtej 2500kc rodice to zaplatili ok do opravy napsali vymena hlavni jednotky a proslo me uplne novy PSP 3004 s FW 5.03 pred tim sem mel 5.02 a tam byl nakej exploit bylo to skoro na zalobu ! TAK co poradte !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

"FW 5.03 pred tim sem mel 5.02 a tam byl nakej exploit bylo to skoro na zalobu !" Coze?

K veci.. Pokud jim ho posles, tak se rozluc s chickhenem. Pokud to otevres, tak se rozluc se zarukou.

CFW tam ted nemas, mas tam jen exploit a kdyz ji to posles bez karty a predtim vyndas a zandas baterii, tak nemuzou prijit vubec na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neni chyba v baterce baterka je ok ale me to proste nejede neznate nekoho kdo to opravuje ?

tohle zbožňuju on chce poradit ale když se mu něco napíše, tak to ani nevyzkouší a řekne že tim to neni...tak nechtěj radu když to tim neni

zkus to co řikal ice...jestli to nepojede máš smůlu a budeš to muset dát na reklamaci, což určitě znamená konec hraní ISO/CSO ptz ti na 100% updatnou

jo cos to mlel o jaký žalobě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi takhle zasel sem do Sony prodejny vyskousely sme vse vymenit baterku vyndat jina nabijecka jiny PSP a nic

A kty zalobe kdyz me zacel blikat display vedel sem ze je to SW chyba A oni me rekli ze byl 5 naprasklej

Jo a takze mi chcete rict ze zadnej servis to nedokaze opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ale to prave nechci chci to nechat opravit u CZ servisu kde mne nedaj new PSP ale opravi to a nechaj mi tam 5.03 chapete ? NO SOny servis jasný !OK?

ty v*le tobě bych dal do držky že by si tu hubu hned zavřel. Fajn řeknem ti to ještě jednou.

JINÁ MOŽNOST NENI NEŽ DO SONY SERVISU!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu