Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na multiplayer?


steelpeter

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ok díky čtu tu i že se mohu vratit na zpet takže ok. Jsem zvedav jak vypadaji multaci. A zda si bude s kym zahrat. Koukam že tady v klanu je na Resistenc plno. Vlastně mě složila chřipka tak mám

dlouhou chvíli. Jinak se normálně nezastavím. Tak i nějaký klan aktivně nebudu moci držet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za reakci!!!!! Ano šel jsem podle navodu ale na store nemohu a hlasi mi psp že mam 5,50 A(full) ne B Zkusim znovu B a pak znovu update asi vid??

edit:tak jedine co se stane když dam ten update je že se mi cfw z 5,50 B zmeni na 5,50A alespon mi to tvrdí položka System information

Poradte :-)

Tak kdyby někdo řešil podobný zádrhel :

Použil jsem do PSP prázdnou kartu a tam žadný problém. Tak doporučuji formát možná nějaký plugin nebo hra to ruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za info, já zas bojuju s PSN sem tam mi to hodí chybu "An error has occurred 80431068 " a do toho jsem se tam nahlasil jako že jsem z Německa jenže ted mám to prostředí tam v němčině a ta je pro mne pase. Jak se tam mění jazyk na aj? A co ta chyba?? A je normální že mam 5,50A du na 5,50B pak dam update na PSN a hle mam zas 5,50A. Taky vy co hrajete multi mate 5,50A??Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu