Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návrhy, připomínky k Battlu


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

S tebou nemá cenu nic řešit... meleš si jenom svou písničku :roll: stačí spočítat hlasy toť vše...

Jinak, kdo ví esi vůbec nějací tvojí známí jsou ;) a nebo jestli hodnotíš jenom ty

KOnčím dělej jak chceš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš ty si meleš svou ...

proč bych si to proboha hodnotil sám? nejseš fakt praštěnej ? tydle konspirační teorie si nech jinam , dělám to pro vás ne abych si to tady dělal a hodnotil celý sám...

chceš vědet porotu? SiMi, dead, já, zinglbee, sim3to, a teď je to různý .. podle toho kdo je na icq,bo po ruce ... ellemi (přítelkyně) , bartemius (kámoš z maxi fora(graficky forum)), programator z prace ( weby) , elips ( borec kterej kresli suprovy veci na papir - architekt) na všecky ti můžu dat icq bo DA můžeš se přesvědčit sám ... proboha ... ťukťuk :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ní DA nemám .. má to na líbku :D (kresby) .. kní se vztahuje druhá část věty .. nebo icq .. :D

Znám ty lidi ;) není těžký se s nima domluvit...

carte ... a ty me budes co rikat o ubohosti ... :ziped: fakt i s blublajicim blatem je inteligentnejsi diskuze :? jako nechcu te nazvat hlupakem ptze to asi nejsi ale to co si napsal je teda fakt ta nejvetsi blbost co si dneska vyplodil ... a aji kdyby (ikdyz to tak neni) no a co?

a nikde sem nenapsal že to hlasování nebude podle vašeho návrhu , naopak ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop tak to sem spatne pochopil ... tak to sry :)

1) takze pristi kolo dam vetsi volnost a dame pouze tema ... mozna i pro prvni tolohodle typu udelam volnost uplnou, uvidime ..

2) stim hlasovanim to zkusime uz tohle kolo ... ale todle bude jen na zkousku jak budu spokojen s vyvojem tohodle napadu ;)

.... tak doufam ze bude priste (nejlepe uz todle kolo) vysoka ucast kdyz pristupuju na vase navrhy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop, hodně lidí hlasuje pro negta .. se starým hlasováním by neměl šanci :D (nic proti hele :) ) estli vám šlo o todle tak to gratuluji .. :? :ziped: .. jestli je kčemu :P

a anketu? zas nevymejšlejte jo :) ... to už je jedno estli anketa nebo todle ... tenhle způsob je pro mě pohodlnější ;)

___

a o férovosti tohodle hlasování mám teda velký pochyby :)

PS: prostě to neber negto že tě nějak zhazuju , ale mám na to jinej názor .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jeden řekne druhýmu "hej hlasuj pro mě, dám ti 200 credits z výhry" on jen řekne že halsuje pro něj a hned má hlas. prostě podle mě by to mělo zůstat tak jak to bylo a nesrat tam takovýle blbosti...rozhodně mi přijde spravedlivější když pro např negta bude hlasovat Twiceova přítelkyně než takovej sadet. (je to ale jen příklad prosimvás) prostě v podstatě nestranný lidi..nemluvě pak třeba o multi accountech a tak..ale to je fuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o férovosti tohodle hlasování mám teda velký pochyby :)

PS: prostě to neber negto že tě nějak zhazuju , ale mám na to jinej názor .. :)

S tvým názorem souhlasím :)

A neberu to jako schazování,sám jsem byl zastánce toho ať to rozhoduješ ty a tví přátele a myslím si,spíše vím,že todle hlasování objektivní nebylo :)

Todle kolo bych už tak dokončil a nastoupil na to jak to bylo minule :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to je blby hlasování :D

Negto vidim ze to taky chapes ale ted nic proti tobe :D

Jen sem chtel jednou prispet nez abych soutezil treba v nejaky SOTW na jiny foru a tak jsem to zkusil. Moje práce trvala na me dost dlouho a pouzil jsem nejake ty techniky a kdybych uz hlasoval jen na prvni pohled hlasoval bych stejne pro Zingla...takze neni to fer z mého názoru a určitě nejsem sám.Nejde mi o credits ale spise o princip :D Hele nwm ale me se to CFMB Nelíbí změňte to a povede se lip (nechápu kdo todle hlasovani navrhl !)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Taky to je blby hlasování :D

Negto vidim ze to taky chapes ale ted nic proti tobe :D

Jen sem chtel jednou prispet nez abych soutezil treba v nejaky SOTW na jiny foru a tak jsem to zkusil. Moje práce trvala na me dost dlouho a pouzil jsem nejake ty techniky a kdybych uz hlasoval jen na prvni pohled hlasoval bych stejne pro Zingla...takze neni to fer z mého názoru a určitě nejsem sám.Nejde mi o credits ale spise o princip :D Hele nwm ale me se to CFMB Nelíbí změňte to a povede se lip (nechápu kdo todle hlasovani navrhl !)

Přesně tak ... naprosto souhlasim ;)

Jinak, hlasování už Twice zase zavedl jak bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu