Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návrhy, připomínky k Battlu


Cartman182

Recommended Posts

Pooky a zinglbee já vím,že jde vám o princip já jsem taky nebyl zastánce veřejného hlasování :)

A to že pro mně někteří hlasovali a nebylo to kvůli výsledku tak to snad by viděl i slepý :)A aby se neřeklo tak já ty credits nechám jako sponzorský dar do dalšího kola :)

A medajli ať si veme zinglbee,který si ji zaslouží :)

Mněl to hezčí a bezpochy by to vyhrál .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tédle další soutěže se zůčastním,ale chtěl jsem ať stáhne můj poslední příspěvek ve 4 kole a ať medajli získá zinglbee a popřípadě cenu,nebo ta je dána do dalšího kola jako sponzorský dar :)

Zingle já vím o co jde....

Proto říkám,ať si medajli vemeš,z toho kola odstupuji,nic jiného udělat nemůžu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale myslím že kdo není blbí tak ví,že nefer a to radší budu čestně poražený :)

Tak medajli si vem a twice tímto prosím aby přehodnotil výsledky :)

Edit//V tom případě já nechávám credits do dalšího kola jako dar a medajli nebudu používat a snad to bude ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že by se už toho mnělo nechat myslím že minulé kolo se dořešilo a pravidla se upravila tak,aby vyhovovala a nemohl vzniknout problem.

Už bych tu kapitolu uzavřel a neřešil,jediný nápad se kterým snad souhlasili všichni a to je aby bylo určené jen téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Cartman, to mluvíš o sobě ? ^_^

Všichni si tady hrajete na kamarády, ale když někdo vytvoří hezkou práci, tak mu řeknete, že se Vám nelíbí (né všichni, naštěstí tu jsou i normální lidi) Kryštofovi (Frozen Bee) se vůbec nedivim, že sem nechodí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nemluvím o sobě :D

Jsem tady jak ty říkáš "kamarád" asi se dvěma lidma ;) a těm řeknu narovinu co se mi líbí a co ne, ale oni to vemou v pohodě, pak zde máš další skupinu a těm musíš mazat med kolem huby aby tě pak nepomlouvali kde můžou :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

klidně si tam teď pište .. je to fuk .. stejně se to pak dá pak smáznout .. chci dodržovat klidovou dobu akorát v období kdy se postujou práce .. teď v pátek už si můžete psát :) .. ale ať to není úplněj flame znáte to :D ..

výsledky budou dnes v noci nebo zítra během dne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu