Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení Xboxu


DeSmond

Otázka

Snažil jsem se zde najít nějaký návod, ale marně. Pokud tady něco takového je, tak mě prosím odkažte, ale hlavně mě nelinčujte :D

Takže, chci si zapojit Xko k internetu abych zprovoznil Xbox LIVE. "Problém" je takový. Máme doma komp s klasickym modemem (UPC), je ale v jinem pokoji nez muj pocitac, a tak jsme do nej zapojili wi-fi router a ja ted na NB jedu pres wifi. Po našem bytě jsou přidělané takové ty síťové rpzdvojky z nichž jde signal do TV a ?možná? i LAN vystup. Nejlepsi by bylo kdybych mohl propojit Xko s těmito pripojkami, jelikoz bych ho mohl snadno zprovoznit jak u velke TV, tak u menší TV u sebe. Jde to, případně JAK? Druha moznost by byla, pokud by to vubec slo, propojit Xbox s mim notasem, mohl by tak byt připojený přes wi-fi (tzn. modem=>wifirouter=>NB=>xbox)? Předem díky za odpovědi :)

P.S.: Jastli to jsou přihlouplé dotazy tak se omlouvám, ale v připojeních moc dobrej nejsem a Xbox ma teprve tyden :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
To bylo prvni co me napadlo, ale nechce se mi za ten adapter davat takovy prachy :(

to je fa darda to je tak si kup nelevnejsi ap co je ja sem treba videl ap za 150 kc a to by si mnel i s postou 250 a jenom by si to nastavil pripojil a uz by to fakalo jak potrebujes a to samy muzes chodit vsude po domne ale zase nevyhoda musis myt 2 zasuvky 220 voltu jednu pro xko a druhou na adapter ap ale jestli si odvaznej tak se da vzit 12 voltu z xka ze zakladni desky a jakmile zapnes xko pusti se i ap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je fa darda to je tak si kup nelevnejsi ap co je ja sem treba videl ap za 150 kc a to by si mnel i s postou 250 a jenom by si to nastavil pripojil a uz by to fakalo jak potrebujes a to samy muzes chodit vsude po domne ale zase nevyhoda musis myt 2 zasuvky 220 voltu jednu pro xko a druhou na adapter ap ale jestli si odvaznej tak se da vzit 12 voltu z xka ze zakladni desky a jakmile zapnes xko pusti se i ap

adapter za 150 kč?

to jako tenhle?? http://www.asus.cd/spotrebni-elektronika-mp3/xbox-360-wireless-network-adapter-wifi/

jinak sem moc nepochopil co myslis, wifi adapter do xboxu je tenhle, a zapojuje se pres usb....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
adapter za 150 kč?

to jako tenhle?? http://www.asus.cd/spotrebni-elektronika-mp3/xbox-360-wireless-network-adapter-wifi/

jinak sem moc nepochopil co myslis, wifi adapter do xboxu je tenhle, a zapojuje se pres usb....

kdyz jsem rikal ze je drahy, mluvil jsem o tomhle oficialnim, ktery jak jsem si myslel byl jediny pouzitelny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toluxik: to jsi to psal zkourenej? nejspis te nikdo nepobral...jako ze vemes jakykoliv wifi adapter a soupnes ho do Xka? takle to bohuzel nejde s Xkem funguje pouze originalni od Billa$ a ten se da nejlevneji sehnat kolem 7mi stovek (aukro).

DeSmond: koukam ze to mas dost komplikovany a tahat dva sitovy kabely od routeru/switche je asi blbost...jinak ja nemam paru jak ty pripojky od UPC ve stenach vypadaj ale jde tam caknout beznej sitovej kabel (popr. s nejakou redukci) nebo ne? ten ho ma do sebe prece zapichnutej ne? vem X, ten kabel a v jinym pokoji ho do nej vraz jestli de net i tam...sice bys s sebou porad musel ten kabel tahat ale lepsi nez dratem do oka.

asi by pro tebe precejen byla nejlepsi investice do toho wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu