Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update Failed


Pacik

Otázka

Zdravím, koupil jsem si hru Battlestations Pacific (originalka), a po vložení do Xboxu jse mi ukázalo že to chce update. Dal jsem nechtěně Yes, Update now ale neměl sem Xko připojené k netu. Teď mi Xko nejde vůbec zapnout pořád to hlásí že to chce update:

An update must be applied to your console to play this game. If you decline this update, you will not be able to play this game.

Do you want to apply the update now?

když dám Continued tak to vypíše:

Can't find the update disc. Please reinssert the disc.

a dál se nedostanu. Nevíte co stím?

btw Xko sem připojil přes síťák k PC, nastavil sdílení netu, atp... ale stejně to nejede.

Děkuji předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No podle toho jak jsem to pochopil já tak nemáš Xbox připojený k netu přes router ale přes PC a jakési sdílení netu. To sdílení funguje na všech winech dosti podivně a doporučuju připojit přímo přes router nebo rovnou kabelem a nastavením IP adresy. Po připojení na net by si Xko mělo update stáhnout samo :) Vyzkoušej napiš co to urobilo, uvidíme co dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to anglicky ti pise ze potrebujes update na hrani ty hry aby ti sla tak dej ok a jestli ti to da ten reinsert tak dej tam to dvd s tou hrou nebo si stahni ten update z microsoft.com a dej ho na flashku a tu zastrc a dej continue a mnelo by to fakat kdyby ne napis co to mas za hru a jestli origosku nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak dash jsem mel jeste starej, neaktualizoval jsem ho.

Z toho DVD kde je hra si to ty aktualizace nevezme, porad pise to same.

Zkousel jsem i stahnout ty soubory co mi tu nekdo posilal a dat na flasku (dokonce jsem to zkousel i vypalit) a ani to nepomohlo.

Internet jsem zkousel pripojit pres router i PC ani jedno nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu