Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

ten strom je podle mě nahrada za cestu Ninji jak byla v Ultimate Ninja 2 jak tam naruto pochodoval a vzdy neco dostal tak tady ti ten strom roste za urcitej pocet a oteviraj se ti pozadi na PSP. Nechapu co se po mě chce v tom třetim jak si vyberes znak te vesnice a pak to potobě chce neco napsat, (mozna mas napsat jmeno vesnice nebo ninju kteri sou od tam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo...jeste jedna otazecka...neim jestli to tu uz nebylo...kdyztak omluva za spam...jak udelam s itachim amaterasu?? :D ,zkousel jsem snad vsecko z IP ale neim si rady:D

Při potvrzování postavy (tam jak se nastavuje tým jutsu a level) mu nastavíš 3. žlutě napsané jutsu.A potom normálka jako každé jiné jutsu trojuhelník + O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja rikal jednu dve :D ,ale nevadi :D ,tak tedka naopak...co se vam za postavy vuuubec nelibi:D ?

Me treba sklamal Neji-nema ani rotaci

,Tobi-je sice drsny ale cekal jsem formu drsnaka Madary s ultimate sharinganem

Dobrej je Pein (všechny 3 sféry jsou dobry :)) potom se mě dobře hraje za Konan. Nelíbí se mě Karin (jde vidět že nevěděli vůbec jak jí udělat) a štvou mě loutkaři že ty loutky nemají vyvolaný celou dobu ale jen při útoku.A ještě Sasuke protože ho nemám rád ani v Manze/Anime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při potvrzování postavy (tam jak se nastavuje tým jutsu a level) mu nastavíš 3. žlutě napsané jutsu.A potom normálka jako každé jiné jutsu trojuhelník + O.

jo...diky....skoda ze nejdou oba utoky naraz..ale newadi....ale skoda...cela ta hra mi pripada strasne lehka...jediny problem jsem mel v pribehu...proti prvnimu peinovi ale na podruhe jsem ho skillil...i ve vs modu kdyz mu dam lvl atk. tak je to strasne lehke...to me stve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej je Pein (všechny 3 sféry jsou dobry :)) potom se mě dobře hraje za Konan. Nelíbí se mě Karin (jde vidět že nevěděli vůbec jak jí udělat) a štvou mě loutkaři že ty loutky nemají vyvolaný celou dobu ale jen při útoku.A ještě Sasuke protože ho nemám rád ani v Manze/Anime

s karin naprosto souhlasim...konan je drsna....hraju za ni jako za mou 2 postavu...dobre se s ni hralo to behani ,ktere bylo na cas....je strasne rychla...,pein jsem myslel ze bude vytvoren jako jeden...ale i tak je to dobry...se sasukem nesouhlasim...mi se strasne libi...hraju za nej od ultimate ninja 1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 ocasy naruto pozira chakru? Tím bych mo mohl dát... Zkusím to.

Rubal jsem do něj s Orochimarem (5x ultimatka po sobě, potom došla chakra a on si stihl doplnit všechny HP), to same se mi stalo i s Itachim, Jirayou, Tsunade, Saiem, Gaarou, ...

Nikdy mě nezabil, ale pokaždé kontumačně vyhrál, protože došel čas a on měl více HP (když jsem měl Tsunade, tak jsem měl po vypršení času víc HP než on, ale bnohužel ho musím zabít...)

Užý jsme docela zoufalý :D Snad ho tím 4ocasým narutem dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu