Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra, čím jste sejmuli Orokabuta? Můžu ho drtit jak chci a vždycky kontumačně prohraju, protože dojde čas a on má full HP... Dal jsme mu s Itachim 4x ultimatni jutsu, 10x amaterasu a on furt zije :D

ja jsem ho dal se sasuklem,...doporucuji davat comba....ja mu dal asi 10 kirin ale vydrtil jsem ho na poprve :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ nez zacnes bojovat tak tam mas na vyber (normal je lvl 5 a nejvetsi je lvl 10. Tak si treba dej ty lvl 1 a protihraci lvl 10 :)

mi to pripada porad stejne lehke,doufam ze EN verze bude mit tezsi obtiznost

vam sa savla hra ked ste sa vratili do psp ja som mal polku hotovu som vyppol naruta a zapnu a nic zadna savka :(

pokud hrajes pribeh,a nesavuje se ti to samo(pokud chapu otazku) , tak dej start a to predposledni,to by mel byt save :D

hele a nema nekdo PRESNOU zpravu o vydani ENG verze ?

podle informaci co jsem cetl myslim na pspzonu.sk to ma vyjit hned na jare,ale planuje se,ze tam budou postavy pouze po kakuzua(pribeh),takze jsem zvedavy,me osobne by to stvalo kvuli KONAN :D (moe druha postava)

-omlouvam se,ted si vsimam ze tu mam hodne odpovedi za sebou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem myslím zkoušel a le jdu na to hned

Takže ne, toto nefunguje

nene toto není kombovej není žádný číslo

Mám to (to v tom prvním nevím jestli je to stejný) konec s Normal Jutsu

EDIT: Funguje jenom u prvního (někdo VS Lee (měl jsem u toho zaplý ''super mode''))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je moc namahaví ne stači kliknout trouhelnik + kolečko udělaš amaterasu pak spadnou na zem > vstanou tak zas otevřeš si pečet doplni se ti chakra a udelas to jeste dvakrat a je po nem nebo do nej připadne parkrat bouchnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu