Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vsecko sou to placeny servery a neni trochu divny, ze to neni v topicu 11/2009 ? :roll:

nemyslis treba karin?

jestli mela brejle tak to je karin (na jednom videu sem videl jeji kombo, jak zakopavala sakuru do zeme :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se na něj tky těšim.. mooc:) ae NSAR mě dost zklamal :cry::cry::cry: tk doufám že tohle bude lepší.. Mangu čte můj bratranec a tak mi pořát vypráví co tam bude jinak já se koukám jenom na ANIME .....

Souhlasím. Také to beru jako zklamání. Jink, jen tamk pro radost, našel jsem prodloužený trailer. Je v něm vysvětleno mnohem více než v předchozím. Také si povsimněte toho výberu postav :)

http://www.youtube.com/watch?v=jh1sv-DFgTI

Edit: Prvních 22 vteřin je reklama.. Prosím vás, s ničím si to nepleťte a ingorujte to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako som si vsimol na tomvideo je este toby a nie madara dost skoda

*Varuju před spoilerem. Pokud si nechcete zkazit překvapení, neklikejte*

Tobi=Madara

Tudíž by (alespoň teoreticky) měl mít stejné schopnosti, ne? Doufám, že to nebude jenom ten komický Tobi. Byla by sranda, kdyby jste mohli používaat Mangekyou Sharnigan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*Varuju před spoilerem. Pokud si nechcete zkazit překvapení, neklikejte*

Tobi=Madara

Tudíž by (alespoň teoreticky) měl mít stejné schopnosti, ne? Doufám, že to nebude jenom ten komický Tobi. Byla by sranda, kdyby jste mohli používaat Mangekyou Sharnigan

odpověď na spoiler bude taky ve spoileru :)

Je to pravda, akorát že u Tobiho si Madara hraje na debila :)

Ale dostalo mě, že tam budou Painové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Peina se těšim... A sem zvědavej kolik bude mít každá postava juts doufám že to nebude jako naruto 2 na psp jenom sipky dolu a nahoru a pak trojúhelníček mno uvidíme.... 8)

mělo by to tak být, protože to je pokračování Narutimate Accel 2 na PS2 a to to mělo stejně jako na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně přesného množství Jutsu, jestli to bude jako na PS2, bude to 2+3. Protože můžete využít 3 spešl. Podle toho, v jakém ohrožení života jste. Ale řeknu vám, že takové 2+3 vystačí. Plus někdy například když podržíte šipku nahoru, u charakterů, které maji "TAUNT" to vyvolá speciální schopnost.

Např:

Kakashi-Mangekyou sharingan-Dostanete 2 nové jutsu (jako náhradu). Žere to život, ty jutsu za to ale stojí)

Itachi-Tsukuyomi-Vytvoři se kolem něj koule, ve které je nepřítel neuvěřitelně zpomalený. Žere to však život

Gaara-Vytvoří si ostrůvek se kterým můžete lítat a útočit ze zálohy ve vzduchu

... Dál si nevzpomínám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu