Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

každej kdo videl anime pochopil že Tobi nebude jen nejaká lama od té chvíle co mluvil s Peinem a řekl že ted každej pozná pravou sílu Uchihi Madary nebo něco takovího XD nějak na začátku o něm mluvil Kyuubi takže sem si ho vygooglil XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

každej kdo videl anime pochopil že Tobi nebude jen nejaká lama od té chvíle co mluvil s Peinem a řekl že ted každej pozná pravou sílu Uchihi Madary nebo něco takovího XD nějak na začátku o něm mluvil Kyuubi takže sem si ho vygooglil XD

precti si mangu jestl isi myslis ted ze je silny tak se pose...az zjistis jaky je nadupany v manze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Ví někdo jestly maj nějakej vyší smysl ty prstýnky co má Akatsuki ? třeba jestly pomocí nich udělaj nějaky super ultra mega jutsu, zvisujou chakru v tele, nebo pomocí nich dělaj ty hologramy bo co to je jak stojijou na tech prstech XD.

-Jestly se mužu jeste zeptat co znamenala ta zakodovaná zpráva co výpálil Jiraiya na záda žabákovi pls. (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prstýnky si myslím nemají žádný význam ve smyslu ultra zlepšovák jutsu protože tolik členů Akatsuki zemřelo a žádnej před smrtí nepoužil nic co by mělo s prstenem společnýho. A ta správa

je odkaz na Kapitolu Odstavec řádek a Stránku v Jirayově knize pokud si to dobře pamatuju, ale budou to pak luštit v Anime takže počkej možná to je jinak mangu už si moc nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prstýnky si myslím nemají žádný význam ve smyslu ultra zlepšovák jutsu protože tolik členů Akatsuki zemřelo a žádnej před smrtí nepoužil nic co by mělo s prstenem společnýho. A ta správa

je odkaz na Kapitolu Odstavec řádek a Stránku v Jirayově knize pokud si to dobře pamatuju, ale budou to pak luštit v Anime takže počkej možná to je jinak mangu už si moc nepamatuju.

Je to jak rikas v tom spoileru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prstýnky nemaji žádný smysl taky sem po tom pátral a došel jsem sem

  • Vůdce Akatsuki Pein - Rei (Nula)
  • Deidara - Seiryuu (Azurový drak)
  • Konan - Byakko (Bílý tygr)
  • Itachi - Suzaku (Nachový pták)
  • Zetsu - Genbu (Černá želva)
  • Orochimaru - Kuchin (Nicota)
  • Kisame - Nanju (Sagittarius/Jižní hvězda)
  • Kakuzu - Hokuto (Lochneska/Severní hvězda)
  • Hidan - Santai (Třetí úroveň)
  • Tobi - Gyokunyo (Koule)
  • Sasori - Gyokunyo (Koule), nosil ho před Tobim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-XD njn já Mangu nečtu protože kdybych ju čet tak se na anime přestanu dívat a to nechcu jen to s tím žabákem mě zajímalo (i kdyz ted mě napadlo ze sem se moh kouknout na konohu a tam to je urcite napsany XD).

-A ty prstýnky mě napadly při cestě do školy když sem přemyslel jestly si mam objednat nějakej prsten a kdybych si ho objednaval tak jestly Tobiho nebo Itachiho XD

-Kua uz chcu tu hru na praxi zas zacína bejt nuda, ted sem stah Tekken 6 tak to nejak vydrzím a na flashku sem si postahoval mangu Naruta (ne shippuu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu