Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Shippuden: Narutimate Accel 3


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Safra nervy,nervy :D už se nemůžu dočkat...jo a pls kdy přesně to má bejt ?? 11.12. nebo 10.12. ?? Všude čtu něco jinýho tak nevim :) Zatim se nsažim utěšovat narutem ultimate ninja heroes 1 :) Jo a nevíte kolik a taky jaký postavy jsou ve dvojce ?? Je jich tam víc ?? Jestli to má cenu stahovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na netu je hodně webů, kde se dá publikovat a myslím, že to bude dříve tam, než zde. Myslím, že není důležité, kdy to sem někdo hodí, ale kdy to někdo crackne... Nevíte spíš, za jak dlouho od vydání se hra objeví na netu cracknutá? Např. den, tři, týden, ...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na netu si myslim ze se opatchovana hra nenajda...vsechno se to bude pustet pouze pres GEN D3

sry moc tomu nerozumím ale to GEN D3 by byl zítra ?:wohow:

jko já nwm ale doufám žhe to už půjde zítra sosnout ...:roll: co myslíte je to realné a nbo jenom věřím na pohádky ? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sosnout to pujde ale nepujde to spustit (uvidis to jenom v menu ale kdyz to spustis tak cerno...zasek....restart :D)neco jako prvni verze tekena 6. Naruto ti pujde spustit az 15.12.

Přesně to jsem potřeboval slyšet. Takže 15.10. to budem moct pařit na PSP... Super, to zrovna přijedu z dovolené (typoval jsem nějak tohle datum :))

A proč to bude zrovna 15.12.? Odkud máš ty informace, docela bych taky měl takový přehled. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na netu si myslim ze se opatchovana hra nenajda...vsechno se to bude pustet pouze pres GEN D3

No blbě jsme to napsal. Nemyslel jsem stahnout opatchované/cracklé, ale rip UMD disku... Opatchovat si to samozrejme musim doma (pomoci Descrypteru)...

protože vyjde psp 5.50 Gen- B3 a tam uz je hack na tyhle new hry

Takže na 5.50 Gen - B2 to nepojede, ani když to opatchuju pomoci Descrypteru, jo? Musím čekat až na toho 15.12...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu