Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA IV ( problém s cheaty )


Slleeper

Recommended Posts

ty si mamlas .... uplně jednoduše nech se zabít a pak vlez do nemocnice a udělej si 1 hvězdičku a nech se zatknout

Nefunguje na chvíly zmizí, ale pak se znova oběví..

Já když jsem se jich chtěl zbavit tak jsem si stoupl k moři a asi 20minut jsem střílel

ani tvá možnost mi nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

syndro23x : to je pravda ale GTA bez cheatu je nuda ... teda GTA IV už je o něčem jinym to se dá hrát bez cheatů a bavíš se u toho.... jinak je divný že se ty zbraně vracej to sem eště nikde nečet

jo jako taky sem to hral dycky s cheatama... VC,SA atd... ale aspon sem to jednou dohral bez cheatu a az pak sem to hral s cheatama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jenom lama nedokáže dohrát hru bez cheatů.Každej díl GTA od 2jky jsem si dával bez cheatů,cheaty jsou nuda...

Jak jsem psal-nová hra,nepoužívej cheaty a kupuj zbraně a hlavně vestu každou misi (pokuď se ti opotřebuje)...Hlavně od poloviny hry jí budeš potřebovat celkem často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu