Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak mohly u toho GEN-D2 opravit to aby se mohly spouštet novy nepatchnuty hry s okouřenym CPU....takhle to musim mit furt na default...taky vam nabíha ta červená obrazovka....

zajimave ze me na 333/166 GTA vali v pohode :dozey:

Můžu přejít s toho gen B na GEN -D?

pokud chces instalovat z GEN-B tak ti to na D nepujde. musis prni updatnout na B2 a pak na D... v B je nejaka chyba ze primo na D to proste nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau nejde mi v psp stale gen-D asi to je tim bodem 2 podle navodu či co..zkoušel jsem po rozbalení dávat do psp game, atd ale nejde mi to píše stále corrupted data

Prosím o vaši radu dik

máš to zkopírovat na kořen karty ... rozbal ten archiv a celej obash nakopíruj na začátek karty, hned jak to PSP otevřeš v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mam psp 2003, tam je napsano, ze na 2000 v3 to nemame ani zkouset, ale ja to pandorou flashle mam, tak ted nevim jestli to mam zkouset nebo ne?

klidne si to tam dej.....to v3 je typ desky u novejch slimů....

zajimave ze me na 333/166 GTA vali v pohode :dozey:

ale to gta mas patchnuty asi....na default to musí bejt nastavený jen u novejch nepatchnutej her,prostě když po spuštění hry naběhne ta červená obrazovka...(třeba wrestling 10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu