Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jdu na to, doufám, že se to povede a nebudu zítra shánět flashera :-)

Ty vago tak to vypadá, že úspěch na první pokus. Jdu tam zkusti loupnout Avatara a uvidíme zda návod od ICE a Vaše rady pomohly

Poslední dotaz - jak z menu game odstraním xgen. Mám obavu aby si to mladas omylem nespustil místo hry a nenadělal nějakou paseku. Už jsem odmázl soubor 500.bpb, ale je to tam stále vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám teď 4.01 M33-2, tak to mám udělat podle návodu 0)

0) 5.00 M33-6 - pro všechny ty, kteří mají firmware M33 nebo GEN jiný než 5.50 GEN-B nebo 5.00/5.03M33-x (x je zástupný znak pro číslo)!!!!!

Takže nejdřív update z 4.01 M33-2 na 5.00 M33-6 a potom XGEN Updater v5 - instalace 5.50GEN-D3? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nedavno updatoval na GEN-D3 a mam ted docela nepřijemnej problem s hrou Asasin creed....poprví jsem ji zapnul na D3 a šla,ale když jsem přešel tou branou nekam jinam tak se uz jenom nahravalo anic dal......tak sem zkusil poupravit vsh menu a zapnu hru znova dam continue a už to nenaběhne ani do hry a jenom se nahrava furt.....nevite cim by to mohlo bejt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky bych rek ten GEN-D3 uz je na hry nakej spatnej......nevite teda co bych moh zkusit aby mi sel assasin....a kdyz se teda budu chtit vratit na D2 tak musim jedine pres nakej ten recovery flasher nebo sem našel i toto na TL ....Pack Downgrade from 5 50 GEN-D to 5 00 M33 (Read iNFO)-GENyUS & HELLCAT..... to by melo byt snadnejsi downgrade nee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky bych rek ten GEN-D3 uz je na hry nakej spatnej......nevite teda co bych moh zkusit aby mi sel assasin....a kdyz se teda budu chtit vratit na D2 tak musim jedine pres nakej ten recovery flasher nebo sem našel i toto na TL ....Pack Downgrade from 5 50 GEN-D to 5 00 M33 (Read iNFO)-GENyUS & HELLCAT..... to by melo byt snadnejsi downgrade nee...

Návod máš tu na fóre ..

PSP > PSP Tutoriály

btw neviem čo vám na tom nefunguje .. mne idú staršie hry .. assassina nemám , sra*ky nehrám :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau je asi blbost se ptat jesi sem neco zkurv*l kydz sem to delal vse podle toho a zapnu to a cerna obrazovka xD

Určite si to nerobil podľa toho ..

Nedá sa to posrať , keď to robíš podľa návodu ..

Ja som si to nechal cez noc nabíjať , ráno som vypol pluginy , restore to default settings , dal som súbory do psp , začalo sa inštalovať a potom som rebootol ..

Zapol pluginy a normálne hrám ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite si to nerobil podľa toho ..

Nedá sa to posrať , keď to robíš podľa návodu ..

Ja som si to nechal cez noc nabíjať , ráno som vypol pluginy , restore to default settings , dal som súbory do psp , začalo sa inštalovať a potom som rebootol ..

Zapol pluginy a normálne hrám ..

no jaa uz si nezahraaam xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu