Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox360 s PROD = SPĚCHÁ TO


Dollly1468623129

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To je kdyz se ti prehreje xbox a to kolecko na nem zacne ze 3/4 svitit cervene vetsinou je to vada grafarny a musis na reklamaci s tim taky to muze byt prepetim v elektrine v tom pripade je to v pohode.

edit: smaky prvni

btw. muze to byt taky tzv. chladnym spojem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebo takhle za 600kč mám možnost koupit holej xbox 360 bez ničeho, akorát prostě má tohle PROD... Tak na kolik by asi přišla oprava, nebo jak dlouho funguje a pak se přehřeje a jestli se mi to porstě vyplatí? Díky moc lidi... fakt moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uprimne

oprava prod/rrod je vetsinou docasna jakmile se syndom objevi pripadna oprava se ho zbavi max. na mesic ;) ... takze se to dle meho nevyplati.. mozna bys mohl zkusit reklamaci, papiry k tomu nejsou potreba... nicmene xbox nesmi mit ban a musi mit v poradku plombu a musi bejt novejsi jak 3 roky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jako jeden z tech co si koupilo Xbox360 s RROD ti můžu říct to že vyplatí se ti to jen z čtvrtky. Tak například já jeden xbox s rrod koupil někdy kolem 20 Srpna a ještě dnes neni opravenej. Opraví se jedna část a hnedle na to se odkryje další a furt dokola. Je to taková patlanice a když už se to přeci jenom povede (v mém případě ještě ne) tak ti může fungovat třeba týden nebo měsíc ale třeba i rok to už jde fakt o štěstí...

PS: pokud by jsi měl v pořádku plomby, nemala by BAN ale nebyla by už v 3 leté záruce, možná by ti udělali vyjímku jako mě, jenže v mém případě to bylo i tak bezcenné protože plomby vpořádku nebyly a dírky vzadu u case byli trochu poničené takže by mi to ani tak nevzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mne jede jeden muj X360 po vlastni oprave RROD uz pres pul roku "ted sem mu udelal Jtag HAck a testuju emulatory na nem", druhej "NTSC" lezi jak chcipla mrcha a ne se rozjet ale jeste sem nesundal GPU a znova nezapjel "pak by to melo byt OK"a treti ceka na opravu E74 "nejak malo casu mam :-)"

Proste Xko s RROD je risk jak svine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu