Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2010


Scoty1468623919

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na kompa je to nejlepší fotbal....ale na psp to bude podle mě zas na nic :cry::psp:

Právě že na PSP je to taky třída, hrál jsem FIFU na PSP a to je celé jakési krkolomné.. Ten PES a způsob pohybu hráčů a volnost působí lepším dojmem.. Licence nelicence, jde o hratelnost..

2vt329h.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že na PSP je to taky třída, hrál jsem FIFU na PSP a to je celé jakési krkolomné.. Ten PES a způsob pohybu hráčů a volnost působí lepším dojmem.. Licence nelicence, jde o hratelnost..

to jo, je to 100x lepší než fifa....ale když to hraju 6 let na kompu a pak si to zahraju na psp tak je to o dost horší :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jestli PES 10 bude mít dabing? Když jsem hrál na PSP PES9, tak tam nebyl dabing, jenom, když někdo dal gól, tak cosi řekl komentátor. FIFA 10 se na PSP ale povedla, to se musí uznat..

FIFA 10

Gameplay video z PES 10 nemůžu najít, většinou FAKE videa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
cau chtel bych jse zeptat jesstli uz nekdo nema na stahnuti tuto hru Pro Evolution Soccer 2010

uz jsem ji videl totis na torentu (prez toren nechci stahovat :idea:)

odnema cca 510 kr :psp:

prosim linky na rapide:idea:

hra jeste nevysla na zadnou platformu ani na psp 2 listopadu vyjde na psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmy;692733']Taky se těším' date=' ale asi PES 2010 nebude mít licence že?

Do konce tohoto roku to tady bude :)[/quote']

:) myslim ze pes 10 ma licence pouze na uefa ale to nevadi kdyz stahhneme option files save tak tam bude zase vse jak ma byt jako v predchozich dilech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

konami opet predvedlo jak z lidi tahat penize...u PSP verze absolutne zadna zmena oproti starsim verzim...ale opravdu zadna...porad jeden stejnej stadion...uz od PES5...porad stejny "nejaky" vykrik pri golu(jedine okomentovani behem zapasu)....herne taky vubec zadna zmena....od verze PES6 zbytecne kupovat...staci akualizovat soupisky....celkove zklamani protoze to uz je ze strany jap. vydavatele opravdu drzost...teda jen je tam UEFA league ale to je hodne slaba naplast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu