Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaka HW uprava je ucelnejsi na snizeni teploty?


scrappy

Otázka

Ahojky lidi mam dotaz na zde zkusenejsi:

Na netu jsem videl spoustu modifikaci xka a zajimalo by mne ktera ma vetsi efekt.Popripade jestly nekdo delal primo test teploty xka po ruznych upravach.

Konkretne mne zajima jestly je lepsi toto provedeni:

http://www.gadgettastic.com/images/xbox_360_pc_mod1.jpg

Nebo tohle provedeni v zavrenem casu :

http://aleptu.com/wp-content/uploads/2009/03/core_cooler_green_led_mod_xbox360.jpg

A jestly si nekdo z vas upravil konzoli prosim poslete obrazek a popripadne o kolik stupnu se snizila teplota.

Hledam prave nejvhodnejsi mod a chci si napred podle toho zaridit(soucastky)

Dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nejlepsi je vyndat mechaniku a misto ni dat 12CM ventilator. Mechaniku nejlepe do Boxu od HD-DVD mechaniky "jako sem to udelal ja" fotky jeste nemam a neni to kompletne hotovy.

POkud nesezenes levne HD-DVD mechaniku tak jedine udelat svuj box.

To ze das vetrak tak jako je to na tech obrazkach sice tam zenes studenej vzduch ale ne primo na chaldic GPU na ten malej co je na heatpipe to moc ucine neni. ale vzduch tam jen tak lita diky te mechnaice. nemeril sem teplotu ale s 12CM ventilatorem misto mechaniky po pul hodine pareni je chladic na gpu chladny a vetraky vzadu nejsou ani slyset skoro protoze se nepotrebujou tocit jako krava kdyz je tam relativne zima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dikes za odpoved.

6 az 7 stupnu-to je hodne dobre.Ja mam revizi falkon a tam se teplota pohybuje kolem 40 stupnu.

Nevidim to na te fotce moc dobre ale mam dojem ze ten vetrak mas v zavrenem casu ze?

A jak tam mas nastavenej smer proudeni vzduchu?Mas to nahoru nebo ti to posila vzduch k motherboardu?

Snoopyk-jj to je mi jasne ale to se mi prave nechce ze bych vyndavl mechaniku.

Jinak tu mam jeden 120mm na 12Vdc,300mA a ten fuci teda poradne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu