Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RIP: Vypalovačka doporučte novou


Grolldir

Otázka

Tak moje vypalovačka se rozhodla že už toho má dost za sebou a odebrala se na odpočinek. Vzala sebou také 5 pokažených DVD+DL a už ani nic nepřečte.

Doporučte mi novou mechaniku jakou pořídit. Možná bych zvolil i externí třeba

http://www.alza.cz/lg-ge20lu-cerna-black-d96935.htm

Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já teda pro LG rozhodně nejsem...pálil jsem jenom Verbatimky max 16x, žádný poškrábaný CD do ní nedával a z ničeho nic mi začal blbout lejsr. Meduim načetl třeba až po 20tým pokusu nebo vůbec a to jsem jí neměl ani rok, osobně LG nedoporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam skvele skusenosti s LG uz mam druhou za nekolik let a pohoda. palim na ni 4x X360 gamesky bez problemu at je to verbatim nebo Noname vse maka jak ma.

Pokud bych musel vybrat neco jineho nez LG tak Samsung kamos ma a nestezuje si taky pali 4x X360 hry na kde co a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak si dnes jdu pro tu externí http://www.alza.cz/lg-ge20lu-cerna-black-d96935.htm

Volil jsem externí ať ji můžu vzít třeba do kanclu a tam pálit taky a ještě mám doma Acer aspire one, tak že bych ji v případě potřeby použil i tam. I když mi kámoš říkal že tam pravděpodobně půjde jen externí mechanika od Aceru.

Jinak škoda že jsou ty DVD DL lightscribe média tak drahý dalo by se to využít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu