Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.55 Hry na 5.50GEN-B a 5.03GEN - DECRYPTOR v4!!!


SSuk

Recommended Posts

tak jsem se ted pokoušel opatchovat naruta a nejde mi to provedl jsem vše podle návodu a akorát mi zčerná obrazovka a můžu jít jenom domů

edit: sry za post nepřečetl jsem si příspěvek výš

No pokud můžeš jít domů tak zkus nastavení vhs a změň umd iso mod, motormstorm mi dělal to samí co tobě naruto a když sem to změnil na m33 tak už to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Vypadá to, že Naruto Shippuuden nerozjede nikdo. Zkoušel jsem naruta rozjet na 5.00 M33, poté jsem updatoval na 5.50 GEN-A, potom na 5.50 GEN-B a ani na jednom se mi tato hra nepodařila rozjet (vše jsem dělal podle návodu, po každém updatu jsem začal vždy odznova) - vždy se zobrazila jen černá obrazovka.

Myslel jsem, že to je kvůli verzi PSP, ale je to nejspíš jen hrou, jelikož jsem teď (na 5.50 GEN-B) zkusil rozšlapat Sturmovika (od zer0) a šlape v pohodě.

Na stránkách GENu (http://www.pspgen.com/tutoriel-game-decrypter-yoshihiro-article-190008-5.html) je seznam her a u Naruta je napsáno, že jde překopat, ale je tam hvězdička, hvězdička znamená:

*Pour ces jeux, vous devez exporter la liste des fichiers du jeu original avec umdGen (File->File List->Export), patcher le jeu comme expliqué dans le tuto, puis avec l'iso patchée, forcer la liste des fichier en chargeant celle que vous aviez exporté (File->File List->Import).
google mi to přeložil jako:
*Pro tyto hry, musíte exportovat seznam souborů z originální hry s UMDGen (File-> File List-> Export), patch hry, jak je vysvětleno v tutoriálu a poté se iso oprava, nutit seznam souboru označující jeden, který byl exportován (File-> File List-> Import).

Z čehož jsem vůbec nepochopil oč jde (asi jsem natvrdlý) - kdo tedy umí francouzky, jestli by to mohl přeložit (možná to bude užitečná informace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách GENu (http://www.pspgen.com/tutoriel-game-decrypter-yoshihiro-article-190008-5.html) je seznam her a u Naruta je napsáno, že jde překopat, ale je tam hvězdička, hvězdička znamená:

google mi to přeložil jako:

Z čehož jsem vůbec nepochopil oč jde (asi jsem natvrdlý) - kdo tedy umí francouzky, jestli by to mohl přeložit (možná to bude užitečná informace).

když otevřeš iso v umdgenu tak jako první věc dej file-file list-export a po tom co upravíš eboot a dáš ho tam tak dej file import a ok a ulož iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když otevřeš iso v umdgenu tak jako první věc dej file-file list-export a po tom co upravíš eboot a dáš ho tam tak dej file import a ok a ulož iso

Díky moc (posílám ti Thanks), přesně tohle jsem potřeboval vědět. Naruto funguje, žádná černá obrazovka!!!

Prosím, aby někdo (autor, admin nebo moderator) doplnili do prvního příspěvku 2 kroky, takže to bude vypadat takto:

- MUSÍTE MÍT NEJLÉPE 5.50 GEN-B

* Stáhněte si UMD Gen v4

* Rozbalte rar a spusťte jej v PC

* Nahrajte do něj vaše ISO a dekryptujte ho

* File -> File list -> Export

* Získejte z něj EBOOT.BIN, který je uložen v PSP_GAME/SYSDIR

* EBOOT.BIN nahrajte jej na kořen vaší karty, kterou máte v PSP

* V PSP spusťte Game Decrypther Yoshihio

* Stisknutím “X“ potvrďte opatchování

* Chvíli počkejte.Poté se PSP vrátí do XMB menu

* Nyní je na kartě nová složka: „decryptor“. Uvnitř je opatchovaný EBOOT.BIN

* Díky UMD Genu nahraďte původní EBOOT.BIN tím opatchovaným

* File -> File list -> Import (dříve vyexportovaný textový dokument)

* Znovu vytvořte ISO a nahrajte jej do ISO složky v PSP

* No a nyní to vše již funguje.

EDIT: Myslím, že tohle vyřeší problém u všech her, které dříve ukázaly jen svou "temnou tvář" - tedy černou opbrazovku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhl jsem si GT a upravyl podle návodu mam gen-B2 Full ... M33 Driver ... da se to sony pak polygony studio a pak čarná obrazovka a nic PSP fat

Viz příspěvek výše

Jak dlouho to trvá než se to udělá? Cca. Ptze abych si rozplanoval den kdy to udělám. xD Jestli to trvá 10 min tak pohoda.

10 minut i s nakopírováním na kartu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu