Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.55 Hry na 5.50GEN-B a 5.03GEN - DECRYPTOR v4!!!


SSuk

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

OMG, jste tak neschopni nebo to jenom delate? :] Stahnete pozadovanou hru (treba odsud), zapnete umdgen, ze stahnutyho isa vyexportujte file list a ze slozky sysdir vyextrahujte eboot.bin. Ten potom patchnete, premazte jim stary eboot a importujte vami vytvoreny file list. Potom to jen ulozite jako iso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom edisku je furt v2...hlavně že sem píše že už to je aktualizovaný ten edisk.....tak sem stahnul v3 odjinud a když chci v psp decrypnout ten eboot tak se v ty slozce na karte dectyptor nic neobjeví......něco to tam píše že to je pro psp 3000 tak mi neřikejte že to na slimu nejde....naka blbost nee:?

edit:co je tohle za cfw...5.03 MHU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes to zkusit s timhle ebootem http://www.ulozto.cz/2758673/psp-gt-eboot-for-503.rar

hodne stesti :)

tak sem tu zkusil....už sem se dostal i za černou obrazovku takže mi hra nabíhá a když tam skočí nakej text něco autosave a do not power tak hned po tom zase černá obrazovka,ale mužu se vratit pres home...předtim sem musem nahazovat zase chikhen...nemá někdo stejnej problem:bash: (GT mobile)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacina bejt hokej v tech downlodech - neni u nich zadna poznamka - a presto nektery jsou uz patchnuty na v2 a pak v3 nefunguje - je nutno udelat eboot patcher v1 - a pak to chodi - ted jsem to testnul na FIFA10 CZ - kterou nasel ve starejch linkach a myslel jsem, ze bude jeste bez patche.

No to bude bordel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě psp proste už nedecryptne ten eboot......na kořenu mam ten puvodný eboot pustim v psp tu aplikaci zkoušl sem v3 ta mi nešla a už mi nejde ani v2..když v psp potvrdim x dectyptout tak piše loading ebbot a pak něco cannon decrypt game tag.......unknow....nevite kde muže bejt chyba přetim sem si normal dectyptnul treba motorstorm.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu