Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Counter Strike - zrychlení


angelos

Recommended Posts

Cus vsem,

mam takej problem s cs 1.6 ... pokazdy kdyz ho nainstnu, tak tam mam jakoby speed hack (moje postava i boti..ale na non steamu jenom ja). Zadnej speed hack sem ale nikdy nemel, je to tam i kdyz hraju jenom s botama i kdyz hraju non steam. Nedriv sem to zkousel reinstallnout - nic, pak sem stahnul asi 6x jiny cs 1.6 ale zase nic. Kamos mi rikal ze je na to nejaka utilita ale zadnou sem nenasel. Chtel bych uz si poradne zahrat, uz me nebavi vsude chodit s prstem na shiftu a stejne bejt 5x rychlejsi nez ostatni. A taky nechci mit na vsech serverech hned ban :(.

Dik moc za odpovedi.

Piste sem nebo radsi icq: 415708210 nebo skype: ondrahajny muzete i e-mail: ondrahajny@email.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus vsem,

mam takej problem s cs 1.6 ... pokazdy kdyz ho nainstnu, tak tam mam jakoby speed hack (moje postava i boti..ale na non steamu jenom ja). Zadnej speed hack sem ale nikdy nemel, je to tam i kdyz hraju jenom s botama i kdyz hraju non steam. Nedriv sem to zkousel reinstallnout - nic, pak sem stahnul asi 6x jiny cs 1.6 ale zase nic. Kamos mi rikal ze je na to nejaka utilita ale zadnou sem nenasel. Chtel bych uz si poradne zahrat, uz me nebavi vsude chodit s prstem na shiftu a stejne bejt 5x rychlejsi nez ostatni. A taky nechci mit na vsech serverech hned ban :(.

Dik moc za odpovedi.

Piste sem nebo radsi icq: 415708210 nebo skype: ondrahajny muzete i e-mail: ondrahajny@email.cz

kup si original, stoji to asi tri stovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu