Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Málo paměti?


Losky

Recommended Posts

Ahoj, mám paměťovku klasiku 256 MB. Mám tám pár savů (tak 30MB) a na kartě mám volných asi 70MB. Je tam jedna složka Update. Můžu ji smazat??? Nebo k čemu to tam je? Mám takové podezření, že asi už nemám paměť. Hrál jsem Wolfensteina a vše bylo ok, ale najednou se mi dosáhnuté pozice prostě neuloží a já nevím proč. Každou chvíli to nahoře vlevo píše, že pozice se ukládá a pak jak vypnu a zapnu konzoli, pozice už tam nezůstane. Jen asi první 3 mise, ty se nehnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám paměťovku klasiku 256 MB. Mám tám pár savů (tak 30MB) a na kartě mám volných asi 70MB. Je tam jedna složka Update. Můžu ji smazat??? Nebo k čemu to tam je? Mám takové podezření, že asi už nemám paměť. Hrál jsem Wolfensteina a vše bylo ok, ale najednou se mi dosáhnuté pozice prostě neuloží a já nevím proč. Každou chvíli to nahoře vlevo píše, že pozice se ukládá a pak jak vypnu a zapnu konzoli, pozice už tam nezůstane. Jen asi první 3 mise, ty se nehnou...

Z pamatovej karty mozes zmazat ten "update files", ale dashboard bude bez avatarov, bude iba cierny obrys avatara. Takto sa ti uvolni miesto na savy. Inak...uz od vydania NXE, kde je moznost instalovania hier, je nelogicke nemat HDD!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale bacha wolf patří k problémovým hrám kte se ti to savuje podle času takže když hraješ třeba s napojeným xlive (máš čas 10:00 19.2.2009) a pak xbox odpojíš ze sítě a z xlive tak se ti resetuje čas(na třeba 1.1.2005) a když tak budeš hrát a párkrát se ti to uloží vypneš wolfa pak ho zase zapneš a dáš continue tak se ti nahraje ten save kdy si měl zapojenej ten xlive(čas 10:00 19.2.2009) takže to vypadá jako by se ti nic neuložilo akorát ten save máš uplně jinde, tak bacha na to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co doporučuješ? Já zkrátka tomu moc nerozumím. Čas tam je nějaký rok 2005, ale na live nechodím, hraju to jen sám. Co tedy?

musíš hledat ... vždycky nahraj a kukni kolik máš procent ... doporučuji vždycky pak mazat podlední savy aby v tom nebyl bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu