Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tuning UMD dvířek, podsvícení L a R tlačítek


Raczek

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky jsem se snažil udělat si "hybrida" a skončilo to tak, že musim koupit nový umd dvířka...

Přořezal jsem to tak, že jsem odloupl kroužek ( ten je pomačkanej, tkže na nic a musim koupit novej... ptz... )... Vyvrtal jsem po obvodu kroužku ( né uplně nakraji ) díry... aby tam bylo na co nalepit kroužek... Mám v plánu zespoda kroužku nalepit plexi, které bude mít obvod o něco málo menší než kroužek..abych nemusel brousit dvířka...

A proč musim koupit nový dvířka a kroužek? Kroužek, protože starej origo je pomačkanej a nepovedlo se mi ho narovnat...A dvířka proto, že jak jsem tam vrtal ty díry, tk se dvířka prohly a ruply mi :cheesygrin: Né uplně praskly, jakože se rozpadly, ale je tam prasklinka a jsou takový vohlý :D A navíc jsem se snažil ty dvířka vyndat bez rozebrání PSP a jaksi jsem je prostě vyrval :cheesygrin: A nemůžu ani najít tu pružinku... :cry:

A k osvětlení jsem se ani nedostal a ani nemám páječku... A takhle končí můj Příběh o pokusu udělat z pspčka hybrida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Caute, stala se z toho docela obsahla diskuze. Mam psp 3004, projel jsem vsechny weby i youtube, abych nasel navod, jak si udelad LED mod L a R buttonů (tlačítek). Vsude jsou psp 1000 a 2000 a malo kdy 3000 ale bez návodu jak na to. Chtěl bych vas poprosit, jestli by ste neudelali navod na 3000, tady to tak trochu je, ale nepochopil jsem, kam mam zapojit katody a anody ledek. A jeste jestli by mi raczek nemohl dát svoje skype ci icq, a poradil mi. Dik moc, ikdyz se vam to asi nebude chtit delat, ale uz jsem "v koncích" =(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem si LED MOD udělal na svem PSP 3004 a stím udělal i taková 2 schémata, budu moc rád, když to někomu pomůže, 1. je složitější, 2. je jednodušší. U rezistorů jsem využil tento program http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/ostatni/rezistory/?g[hledano]=rezistory&g[oz]=2.0. Nezodpovídám za vzniklé škody, vše je na vlastní nebezpečí, pro dotazy se na mě můžete obrátit na email hipik6@seznam.cz nebo na skype mrkvicka006 =) post-48254-14687156738021_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu