Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač nejde spustit za vyřešení 300crd


kingondra007

Recommended Posts

čus all mám takový problém stáhl jsem si zaklínače a byl tam tento navod

1. Vloz do virtualniho cd soubor "zaklinac.nrg" a spust instalaci hry.

2. Pri instalaci si Zvol Cestinu.

3. Po nainstalovani hry nepotrebujes crack !!!

4. Staci vlozit do virtualniho cd soubor "NS-TW_SS-poseden.mds" z adresare "mini-obraz".

5. A pak uz jen spustis hru = launcher.exe = .

No a já nwm jak vykonat 4. krok protože tes soubor nemůžu kopírovat do virtuálního cd nevíte co stim??

Pokud nekdo ví tak ad napiše diky:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim jak sem to kdysi řešil ...mam takovej dojem že sem na to musel použit Daemonom v4.10 Lite a mit zaple dvě virtualni mechaniky ... jednu pro hru a druhou pro ten crack (mini image ) ... jinak bys mel ten NS-TW_SS-poseden.mds připojit k virtualni mechanice a melo by to jet ...

2) si musis sehnat crack pro aktualní verzi hry jestli to mas teda opathovane na 1,4???? tak použít pro jedna tu verzi jina ti na to nepude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a přes alokol 120% by to nešlo demnona totiž nepouživam

jestli ti to alkohol 120% neotevřel tak hold ti nezbide nic jineho nez použít Deamona ...s tim je to osvědčene že to funguje :D proto si vyzkoušel tu verzi jak sem ti psal v prvním příspěvku pod tou mě to jelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu