Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční DVD mechanika


midz

Otázka

Čau lidi,

hele mám problém. Z ničeho nic mi přestala fungovat mechanika. Resp. přestala číst DVD. Pokaždý když tam DVD vložím, tak slyším rachot paprsku, ale na obrazovce se jen ukáže Open Tray. Máte s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že pomůže nějaký čistící DVD, jeslti se vůbec něco takovýho dělá.

Mechanika je asi rok stará, kupoval jsem ji tady na fóru od Kanalizatora. Nedává na to třeba záruku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čau lidi,

hele mám problém. Z ničeho nic mi přestala fungovat mechanika. Resp. přestala číst DVD. Pokaždý když tam DVD vložím, tak slyším rachot paprsku, ale na obrazovce se jen ukáže Open Tray. Máte s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že pomůže nějaký čistící DVD, jeslti se vůbec něco takovýho dělá.

Mechanika je asi rok stará, kupoval jsem ji tady na fóru od Kanalizatora. Nedává na to třeba záruku?

Se zeptej přímo jeho ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To by bylo zbytečný jí odpojovat z xka pač to je upa fuk jestli bude v xku bo PC!!.. Ale nw zda ti pomůže čistící cd spíš zkus vyčistit laser!!...

Ako vycistit laser? Laser svieti z cocky. Cistiace CD cisti cocku. Este lepsie je cistiace CD na "mokrej" baze a nielen suchej. Tam sa kvapne lieh na malicku tkaninu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Videl si lih co udela s plastovou cockou ??? :roll:

Cistiace CD su na cistenie cocky lasera!!!

Odkial ma vediet dotycny, co chce taketo cistiace CD pouzit, ze na ktorejkolvek mechanike ma aku cocku? :cheesygrin: Velmi si zamudroval :cheesygrin:

P.S. ten lieh je pribaleny k tomu CD, tak asi to bude OK, nemyslis? Zrejme to nebude nejaka 70tka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu