Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PUYO POP FEVER


SEMRY

Recommended Posts

Máte, hrajete? Já jsem to ted dotáhnul z torrentu a je to docela bomba. Existuje to taky jako N-gage hra. Chodí téměr na každém symbianu a má multiplayer pro dva. Hrajem to s kámošem ve škole je to děsně chytlavý. Pro PSP je to dobré na odreagování. Jen mě mrzí že to nejde savnout. Pořád mi to píše že není vložená karta. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puyo_pop_fever_5.jpg

[left:a14007b580]http://www.portablereview.com/v3/content/e3/psp/puyo.jpg[/left:a14007b580]

...to je neco jako tetris :?:

...me jednu dobu chytnul PANIC BOMBER, hlavne v dobe, kdy sem mel jen 32MB kartu...akorat sem ho nesehnal v anglictine a v japonstine sem nerozumel tem singleplayerovym misim :( ...ale jinak good(pokud mate jen malou kartu...na vetsi se vejdou uz lepsi rychliky a log. hry)

...ikdyz posledni dobou mi tyhle japonsky animace lezou na nervy..porad mi to pripomina pokemony :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://thepiratebay.org/details.php?id=3487768

Ale jak říkám nefunguje mi ukládání nevim proč.

Zkuste to někdo, já ted stáhl něco v ISO a to vůbec nejede. Nevim proč. Musí se to nějak přejmenovat. I daxu mi to zas nejde savnout :roll: Což je taky blbý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 9 months later...
Zdravim :)

Kdzy sem daval Multiplayer uplne me udivilo kolik mi pri Feveru nahahi souper (V klidu i korunku...) a ja mu nemuzu konkurovat...na cem Fever zalezi? Jak nahazet co nejvice?..Dekuji..

No nechá se dát i mesíček.Fever podle mě dostává ten co má méně bodů,ale někdy se mi zdá,že je to náhodně.Pokusit se stavět řeteži ať jich (odpálíš co nejvice za sebou nebo nejvíce najednou.Postupem času jsem se zdokonaloval.hodně to hraj a zlepšíš se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechá se dát i mesíček.Fever podle mě dostává ten co má méně bodů,ale někdy se mi zdá,že je to náhodně.Pokusit se stavět řeteži ať jich (odpálíš co nejvice za sebou nebo nejvíce najednou.Postupem času jsem se zdokonaloval.hodně to hraj a zlepšíš se.

Fever udelas ze odbouhcnes kulicky kdyz ti maji spadnout...pak se ti da jedno zlute kolecko ;)...

Ano da se vyhrat treba dalsi postavy:) (kocka..)...docela husta hra na multak :) ale i single jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fever udelas ze odbouhcnes kulicky kdyz ti maji spadnout...pak se ti da jedno zlute kolecko ;)...

Ano da se vyhrat treba dalsi postavy:) (kocka..)...docela husta hra na multak :) ale i single jde...

Taky nemáš úplně pravdu mě se takhle fever vždy nespustil.Fever klidně dostavam i jindy třeba když hrnu kuličky jen druhému.Když odpálim než mi tam něco spadne tak fever nedostavám většinou.Dobrý je All clear hodně zasypeš soupeře a máš 5 sekund do feveru k dobru.

Freeze2 : Na N-gage sem to dost hrál.Teď si to občas zahraju na 7610.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu