Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomozte najit stranku


toluxik

Recommended Posts

mam xko ktere ma chybu 0022 (rrod) a to je spatnym spojenim gpu se zakladni deskou od hrejte sem se dozvedel ze to de opravit a je to prej nekde na webu pls nemnel by nekdo ty stranky vse bych mnel jenom navod co a jak :D

at sem googlovaj jak sem chtel nic poradneno sem nenasel nasla by se dobra duse ktera by obetovala 5 min na hledani stranky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neco jsem nasel ale asi te to nepotesi, docetl jsem se ze je to velice narocna operace a potreboval by jsi nejako profesionalni naradi, takze na to asi muzes zapomenout ze by jsi si to opravil

EDIT: tak jsem ti to nasel, jmenuje se to X-Clamp a mas tu i navod s obrazky(zabralo mi to asi dve minuty ?!!!! )

http://www.suhastech.co.cc/2009/08/fix-your-xbox-360-by-x-clamp.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak neco jsem nasel ale asi te to nepotesi, docetl jsem se ze je to velice narocna operace a potreboval by jsi nejako profesionalni naradi, takze na to asi muzes zapomenout ze by jsi si to opravil

EDIT: tak jsem ti to nasel, jmenuje se to X-Clamp a mas tu i navod s obrazky(zabralo mi to asi dve minuty ?!!!! )

http://www.suhastech.co.cc/2009/08/fix-your-xbox-360-by-x-clamp.html

tohle sem taky nasel a ja nemam obyc rrod ze by se xko prehrivalo ja mam 0022 rrod a to je ze je spatny spojeni s gpu takze ja potrebuju odpajet gpu a zase pripajet a s profesionalnim naradim mam zkusenosti a mam ho doma tak pls napis tu stranku s tim slozitejsim postupem to bude asi vono

Oprava rrod,která je trvalá neexistuje....

Ikdyž ti hrejte.cz ten xbox opraví do půl roku xko přestane fungovat.

Jestli se ti to nepodaří opravit vlastnoručně,což pochybuji tak bych do opravy neinvestoval a radši šetřil na nové xko :cry:

ale existuje vsechno de opravit ale zalezi na tom co je presne za zavadu a ja uz tak na 3/4 pocitam ze na vanoce stejne dojde na novy elite ale do vanoc dlouha doba a do toho mne zavrou driv v bohnicich na apstak ze nebudu moc parit uz mi docela chybi GTA 4 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale existuje vsechno de opravit ale zalezi na tom co je presne za zavadu a ja uz tak na 3/4 pocitam ze na vanoce stejne dojde na novy elite ale do vanoc dlouha doba a do toho mne zavrou driv v bohnicich na apstak ze nebudu moc parit uz mi docela chybi GTA 4 :D

Jde opravit,aleta oprava trvale nevydrží,ale jestli budeš mít elite,tak bych to zkusil sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde opravit,aleta oprava trvale nevydrží,ale jestli budeš mít elite,tak bych to zkusil sám :)

co by si zkusil jako tenhle starej opravit co mam s rrodem a s tou opravou mas pravdu vzdycky se rrod objevi tak treba za pul roku pomuze jedine servis v MS a tam vymnenej celou desku za novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co jsem posilal ten odkaz na navod tak je prave da se rict univerzalni navod nebo alespon rada co se vlastne stalo a bylo tam napsano hned asi 10 error kodu a mezi nimi i 0022 rrodcko

no prave timhle x clapem sem to resil a asi po 30 min hrani se rrod objevil znovu a to uz ten 0022

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky bych potreboval poradit s hledanim www. Onehda jsem na foru videl stranku, na ktere byly vypsany vsechny 3rd wave hry, serazene dle releasu atd...

Na googlu jsem se pokusil samozrejme hledat, ale tu kyzenou stranku jsem nenasel...Ani fce Search na foru mi moc nepomohla.---

Kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu