Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 Wireless Racing Wheel v2


Woozzi

Otázka

hojda...koukal jsem na vyhodnou koupi hry Forza3 + X360 wireless racing wheel v2. vzhled volantu je neuvěřitelně pěknej.Tak se chci zeptat jak to funguje. jestli si k tomu musim dokoupit pedaly, nebo se ,,plyn,, pridava nejakym tlacitkem na volantu. a jestli se da použít, ikdyž nebude připevněn k nějakému stole...jako že ho třeba budu mít na klíně jenom položený....děkuji moc za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Bezdrátový závodní volant Xbox 360™ Wireless Racing Wheel Popis Pocity při závodění ještě nikdy nebyly tak reálné! Pevně se držte při řezání ostrých zatáček, zvládání smyků na písku nebo předjíždění protivníků - volant věrně simuluje všechny odpory a síly, takže se můžete plně pohroužit do nelítostného a jedinečného závodu. Díky elegantnímu designu a moderní technologii, jako jsou duální vibrační motory a výkonná zpětná vazba, se bezdrátový závodní volant pro Xbox 360 vyznačuje špičkovým provedením a funkcí. Funkce · Protože je volant vybaven vysoce ceněnou bezdrátovou technologií použitou v bezdrátovém ovladači pro Xbox 360, můžete řídit s jistotou a beze ztráty výkonu. · Vysoce kvalitní zpětná vazba dokonale napodobuje otřesy a chvění, které cítí jezdec závodního vozu řítícího se po okruhu. · Díky věrnému automobilovému designu s pohodlným a intuitivním ergonomickým provedením se ponoříte do akce s jedinečným a autentickým závodním zážitkem. · Přichycení na klín nebo na stůl umožňuje závodit libovolným způsobem.

citováno odsud: http://pocitace.4store.cz/xbox-360/xbox-360-wireless-racing-wheel-v2.html

Zkus tohle... pár kliknutí na googlu a zááázrak... hned tu máš podrobný popis. Ale osobní zkušenost s tím nemám, na Vánoce bych jej, ale asi taky rád uvítal doma (Dirt 2 :love:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja nasel toto ale nemam ho takze ti neporadim ale vypada to ze tam pedaly jsou tady odkaz ;)

jj to jsem taky viděl...

navíc tohle mluví za půl : (nedám sem přímý obrázek, páč je velkej) takže http://hidef.com/images/media/news_images/WHEEL-UNPACKED.JPG

a tohle mluví za další půl ...

  • Force feedback

Note This feature is available only when the wireless racing wheel is connected to an AC power source.

  • Rumble feedback

  • 2.4-gigahertz (GHz) wireless technology with up to a nine-meter (30-feet) range

  • A 10-inch steering wheel

  • Integrated headset port

  • Assignable controls

Note This includes the controls that you typically access through the Xbox 360 Controller.

  • Lap mount with detachable desk mount

  • Pedals for throttle and brake control

  • Xbox 360 Wireless Racing Wheel package

The Xbox 360 Wireless Racing Wheel package includes the following items:

  • One Xbox 360 Wireless Racing Wheel
  • One detachable desk mount
  • One pedal base
  • One AC power cord
  • One AC power supply
  • Two AA alkaline batteries
  • One RJ-11 cable
  • One racing wheel software disc
  • One User's Guide
  • One Xbox 360 Wireless Racing Wheel

Dohromady by to mělo dát komplet vybavení, ale tak u prodejce se můžeš vždycky zeptat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
díky kluci :)....v pondělí mi má přijít xbox....opět....a pokud hrajete hry MP, rád bych s vama zapařil :)...rád hraju s lidma na který je spolehnutí a kteří dokáží poradit :)

zahraju si :D a rad vetsinou hraju s malejma detskama kteri delaj ve hrach blbosti takze je to nuda kdyz tak napis PM co budes mit za hry a domluvime se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hojda...koukal jsem na vyhodnou koupi hry Forza3 + X360 wireless racing wheel v2. vzhled volantu je neuvěřitelně pěknej.Tak se chci zeptat jak to funguje. jestli si k tomu musim dokoupit pedaly, nebo se ,,plyn,, pridava nejakym tlacitkem na volantu. a jestli se da použít, ikdyž nebude připevněn k nějakému stole...jako že ho třeba budu mít na klíně jenom položený....děkuji moc za odpovědi :)

Tento volant mám cca. 1 rok doma. Perfektně sedne do ruky - je potažen nějakou kůží, takže neklouže. Pedály to samozřejmě má - klasika brzda, plyn. Volant se dá připevnit takovým vehementem ke stolu. Osobně ho mám radši na klíně, protože je takový zaoblený a dobře drží. Zpětná vazba lze nastavit v několika úrovních a popravdě řečeno neměl jsem lepší volant v ruce. Zapojuje se klasika na 220 V, má i svoje napájení na 2AA baterie, ale pouze z baterií nefunguje zpětná vazba.

Abych jen nechválil, tak občas se mi stává že nejde zapnout. Musím vyndat volant ze zásuvky a znovu zastrčit. Šlo by to asi reklamovat, ale na to jsem moc línej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu