Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bayonetta


Pennywise

Recommended Posts

Demo dohrane, byla to takova rychlost, ze to budu muset dat aspon jeste jednou, abych to uplne pobral... Jinak zatim rozporuplne pocity - grafika bosu by mohla byt lepsi no a ta hudba na pozadi je vylozenej humac :)

Jo ta muzika mi k tomu taky nesedí jinak je to docela good

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bayonettu jsem dlouho ignoroval, ale pak jsem stáh to demo z eu store, tjo a překvapila mne parádní hratelnost, ten nápad s prudce inteligentní slečnou co se z ničím nepáře a má bouchačky ve šteklích se mi děsně zalíbil :D už jen když v tv spotu vysloví žaponci dvouhlasně "Bayonetta" tak to zní dost sexy ne? :D sakramentská podobnost s Castlevanií a Devil May Cry sérií z PS2 mi ani tak nevadí. Parádní se mi zdá efekt kdy dotyčná ze sebe shodí hadry do vzduchu a to má za efekt toho démona, důvtipné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to hraju na xku :D..Nářez tahle hra, demo bylo naprosto famózní, plná je FUCKING AWESOME!. Fakt neskutečně super. Parádní akce, perfektní zvuky, hudba, pořád všude nějaká akce, boje efektní, dobře se to ovládá, příběh je dobře vyprávěnej... desítová hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je tahle hra alespon stejne tak dobra jako je devil may cry 4 co tedka pařím tak do toho jdu ... devil je i svoje staří neskutečně stylova rubačka a to bych očekaval i od bayonetty doufam že nesklame a že to bude stejně dobry jako DmC4 ..souboje z bossy a komba ktere Nero s bossama předvádí jsou perfektně efektní :D a doufám že se bayonetta inspirovala devilem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to hraju na xku :D..Nářez tahle hra, demo bylo naprosto famózní, plná je FUCKING AWESOME!. Fakt neskutečně super. Parádní akce, perfektní zvuky, hudba, pořád všude nějaká akce, boje efektní, dobře se to ovládá, příběh je dobře vyprávěnej... desítová hra :D

Jsi už za tima mozaikovíma vratama co nejdou projít,je to vy tý uličce a na druhý straně jsou ty dvě magický sochy...jak je otevřu? Nefunguje nic! Dyžtak PM,dík..

Fénix je to good,rychlá akční a docela návyková rubajda :D

EDIT:už to mam,že mi to nenapadlo hned:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi už za tima mozaikovíma vratama co nejdou projít,je to vy tý uličce a na druhý straně jsou ty dvě magický sochy...jak je otevřu? Nefunguje nic! Dyžtak PM,dík..

Fénix je to good,rychlá akční a docela návyková rubajda :D

EDIT:už to mam,že mi to nenapadlo hned:roll:

mam stejnej problem jako Mígl jak projít těmi dvěma dvrřmi thks za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu