Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

blackra1n - jailbreak FW 3.1.2


myschoo

Recommended Posts

Takže mám iPhone 3GS , fw - 3.1.2 (7D11) ..

Chcem si urobiť JB cez blackra1n .. už som to aj skúšal , ale nič ..

A preto sa chcem opýtať -

1. Keď budem robiť JB , mám mať vôbec nainštalovaný iTunes ? Lebo ja už mám zosynchronizované veci atď ..

2. Keď som robil JB už z iTunes teda , tak som dal make it ra1n .. ono to napísalo hneď že enjoy your jailbroken iPhone a potom že w8ing for reboot ..

čakal som asi 10min a tmavomodrá obrazovka ..

3. Mám to urobiť tak , že odinštalujem iTunes .. potom urobím JB a iTunes nainštalujem ?

Dám thanx + credits :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
muzu se zeptat mam iphone 3,0,1 a je lepsi tuten novej nez na tuten FW?

Samozřejmě, že je lepší, jinak by ho nevydávali ... otázkou je jestli se ti to vyplatí, ale to si musíš říct sám. Myslim, že pokud by ti někde update udělal, tak si toho ani nevšimneš :D žádný velký novinky tam nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

mam tu trochu probem ... blackra1n stahnuty ale když ipod vypnu (ipod 3g 3.1.2) tk se mi pak pri zapunuti obeevi logo itunes a usb kabel ... a když ipod připojim k itunes řekne že ipod na nakej jinej model aže to nejsde navrhne restore a to tky nejde co s tim pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu