Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kompletni prevod Interni pameti na HDD


lonewolf_x

Otázka

Ahojte všichni,

než mě začnete kamenovat, tak jsem procházel spostu vláken, ale nenarazil jsem na to, co bych potřeboval vědět. Mam Xko verzi Arcade (Jasper) a objednal jsem si HDD 120GB a chci se zeptat, jestli jde a jak převést kompletní obsah z interní paměti na HDD. Už se mi tam stáhli nějaké updaty, kodeky atd. Díky za kladnou odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, ale ja mam interni paměť a hlavně mi ani neříkej, že G body za dohrane hry a savy nejdou přetahnout na HDD včetně profilu, to je přece blbost, aby Mrkváči měli takovou botu, přece je spousta lidí, co koupí disk na arcade nebo vymění za větší. Stačí mi tedy, jak tohle přetáhnou s interní ramky na HDD, aktualizace klidne natáhnu znovu na HDD (kodeky atd) díky za konstruktivní rady a nápady.

z karty na hdd na to jsou kabely...jinak kodeky a tak asi nepřehodíš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já to myslel jinak ...tak zas v klidu.... ja vim ze to muzes presouvat takhle ale to je jedno...

lonewolf x- normálně přesuneš profil...s ti mse presunou g-body ale ty kodeky a tak asi ne a vubec jezisi to pak zkus ne?ale profil jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Profil i savy z her jdou normalne presunout na hdd , staci najet v menu na my xbox -- console setings -- memory .

Tam si to muzes uz presouvat dle libosti .

Nebylo by na skodu myslim procist treba manual k xboxu , kdyz nezvladas tak zakladni ovladani...

A k vam ostatnim , co tady radite...

Radim naucte se prvni psat cesky a radit smyslplne...

Ani jedna odpoved co jste zde napsaly podle me autorovy nepomohla...

Priste davam cerveny karty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji za konstruktivní odpověď. Opravdu mi pomohla. Jinak raději se zeptám dopředu těch, co to už dělali, jak si to zkusmo přesunout a pak bude nářek. Díky za pochopení a radu :cheesygrin:

Profil i savy z her jdou normalne presunout na hdd , staci najet v menu na my xbox -- console setings -- memory .

Tam si to muzes uz presouvat dle libosti .

Nebylo by na skodu myslim procist treba manual k xboxu , kdyz nezvladas tak zakladni ovladani...

A k vam ostatnim , co tady radite...

Radim naucte se prvni psat cesky a radit smyslplne...

Ani jedna odpoved co jste zde napsaly podle me autorovy nepomohla...

Priste davam cerveny karty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám radu, pokud ten HDD bude nový zabalený v blistru mělo by u něj být CD a kabel pomocí kterého HDD zapojíš zezadu přes USB do xboxu, vložíš disk a ten přesune obsah paměti, ale já neměl možnost vyzkoušet takže nevím zda to funguje buď z HDD na HDD nebo i z pamětovky na HDD... uvidíš až ti přijde...:arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no asi nebude v blistru, je to tohle : http://aukro.cz/item769024410_120_gb_harddisk_pro_xbox_360_novy.html , snad to pujde normalne v xku, staci nacvaknout do konzole a ta by mela me vyzvat asi k formatu a potom uz v menu konzole jak psali vyse udelat presun z pameti na HDD

Já mám radu, pokud ten HDD bude nový zabalený v blistru mělo by u něj být CD a kabel pomocí kterého HDD zapojíš zezadu přes USB do xboxu, vložíš disk a ten přesune obsah paměti, ale já neměl možnost vyzkoušet takže nevím zda to funguje buď z HDD na HDD nebo i z pamětovky na HDD... uvidíš až ti přijde...:arrow:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu