Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vliv použití HDD na přehřívání?


Molda22

Otázka

Tak mě napadlo - mohl by mít HDD nějaký vliv na míru přehřívání konzole? Tedy jestli se například Xko s HDD, ze kterého navíc člověk třeba hraje hry (po nahrání z DVD na HDD) nepřehřívá více, než Xko bez HDD používané standartně.

Budu kupovat první Xko a tak se snažím být co nejopatrnější a co nejvíce se vyhnout rizikům a potížím. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
z boku to vubec nevetra , mozna fakt minimalne .

Asi jsi nemel nikdy rozebrane xko a nevis jak to vypada .

Aby se xko prehrivalo v dusledku hdd je blbost , kdyz neni vlastne primo v konzoli , ale na boku na konzoli...

Takze bat se nemusis...

Rozebrané jsem ho neměl, když jsem psal, že si budu kupovat první Xko :D

Ale já to myslel spíše softwarově, než přímo fyzicky tím, že je HDD přítomen. Myslel jsem to tak, jestli třeba tím, že budu hrát hry z HDD, jestli to nebude větší zátěž pro Xko a jestli se to v důsledku toho nemůže více zahřívat a tím pádem přehřívat.

když jsem hrával z dvd, tak bylo xko horké kvůli točíci se mechanice. od doby kdy hraju jenom z hdd je xko studené.

OK, to jsem potřeboval vědět, díky. Takže půjdu do Elite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu