Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Instalace her na HDD


Losky

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, objednal jsem si hdd 120GB a docela mě zajímá, jak se ty hry instalujou. Nikde jsem se to nedopídil. Přijde mi asi dnes, tak to chci hned úspěšně ozkoušet, znáte to:)

1. musíš mít nový dashboard, který vypadá nějak takhle http://www.livbit.com/article/wp-content/uploads/2008/11/xbox360_dashboard1.jpg

2. dáš hru co chces nainstalovat do mechaniky, pak des do gamelibrary, tam budes mit ikonu ty hry, vyberes ji a melo by naskocit menu kde je i polozka install game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už to vidím, jak je v prvním okně obrázek vložené hry na dvd, tak dám Y a skočí mi obrázek hry přes celou TV s nabídkou PLAY GAME, DOWNLOADS, INSTALL TO HARD DRIVE. Takže to pak půjde asi v tomhle režimu. Každopádně díky, že si mě navedl, do půl hodky má přijít pošťačka a hned pak musím letět do práce a nedalo by mi to neskusit:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dashboard jsem měnil asi před měsícem, má zelené prostředí, vypadá hodně podobně tomu tvému

Každopádně už máš NXE, čili tenhle dash, díky kterýmu můžeš instalovat na HDD.

Jakmile dáš hru do mechaniky, tak bež na my xbox, jak máš to pvní okno s hrou a kde dáváš play game (pokud teda nemáš zapnutej autorun - pokud jo, pro tu instalaci si ho teď nejlíp vypni), pak jdi na tu druhou záložku games, a teď nevim přesně, buď tam klikneš na profil tý hry a dáš install, nebo musíš do game library a tam už máš nabídku, install nebo add game -> install.

Je to jednoduchý, na tom neni co pokazit/nepochopit, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Každopádně už máš NXE, čili tenhle dash, díky kterýmu můžeš instalovat na HDD.

Jakmile dáš hru do mechaniky, tak bež na my xbox, jak máš to pvní okno s hrou a kde dáváš play game (pokud teda nemáš zapnutej autorun - pokud jo, pro tu instalaci si ho teď nejlíp vypni), pak jdi na tu druhou záložku games, a teď nevim přesně, buď tam klikneš na profil tý hry a dáš install, nebo musíš do game library a tam už máš nabídku, install nebo add game -> install.

Je to jednoduchý, na tom neni co pokazit/nepochopit, apod.

Já to mám v položce my xbox. Naběhne tam obrázek hry, dám Y a už tam je položka na install:))))) Každopádně díky za rychlé odpovědi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Updatnuť môže aj keď nemá net ...

Normálne keď spustí hru tak dá yes , reštartne sa mu to a hrá ..

To len v tom pripade, ked nema patchnutu hru pre 1.4-1.5. Ak ju ma patchnutu, tak mu update neprebehne. Inak dash si stiahne zo stranky MS a potom da na USB kluc a tak updatne konzolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zavorka - ja nemám ani wifi adaptér , ani kábel ..

Dal som tam MUA 2 a chcelo upadte .. všetko ok :? ...

trošku divný aby hra chtěl update bez live to mi nikdy nenaskočilo :blink:

Trosku vyssie bola rec o tom, ked nema clovek pripojenu konzolu k netu :roll:

a kde?!? :roll: ->

Ja mám 1.6 , tak hento som nevedel ..

ten DashBoard - jj , tak som to robil aj ja ;)

tady nic

To len v tom pripade, ked nema patchnutu hru pre 1.4-1.5. Ak ju ma patchnutu, tak mu update neprebehne. Inak dash si stiahne zo stranky MS a potom da na USB kluc a tak updatne konzolu.

tady je řeč o patchi 3wawe na 2 wawe a update dashboardu

Updatnuť môže aj keď nemá net ...

Normálne keď spustí hru tak dá yes , reštartne sa mu to a hrá ..

tady je řeč o update bez live

No nevím jak Losky, ale každý člověk nemá Xbox live, takže update neprovede. To jako znamená, že člověk si koupí (nebo vypálí) nějakou hru, kterou pak nebude moc spustit a to jen proto že jeho xko není připojené k netu?

tady je otázka jestli se vůbec člověk dostane ke hře bez live update

Tak updatuj :roll:

prostě odpověd

Tak první problém. Hdd jsem vložil do konzole, nahrál na hdd hru Wolfenstein a při spuštění hry to chce update. Když dám ne, hra se nechce spustit. Z disku to chtělo předtím taky update, dal jsem dvakrát Ne a pak se hra spustila. Co teď?

tady to začlo :roll:

kde někdo psal o tom že když nemáš připojený live že ti update hry nemůže naskočit? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pánové, vy jste se do toho obuli:)) Už se mi stalo u víc her, že to chce update aniž bych byl někdy na xbox live. Jinak hry pro 3wave vždy patchnu, mám verzi 1.4 nebo 1.5. Pokud dám update na yes, tak se nic nestane, zašrotuje to a nespustí a napíše, že to nemohlo nic najít. Předtím když jsem dal no update, tak se to spustilo. Asi je chyba v tom, že disk asi není nějak patchnutej nebo tak něco. Určo nahraju na usb ten nesmysl a snad to půjde. Díky

Už to fičí, chtělo to ten dashboard. To je balada na uši, krásně tichoučko. Jen ten větrák by mohl být ještě tišší:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
update naskakuje pokud je xbox připojený k netu snad? :roll:

Tak este raz, aby si to pochopil, ked si pisal "a kde?!? :roll: ->"

Update nenaskakuje pokud nemas pripojeny xbox k netu!!! Nie kazdy sa pripaja na Xbox Live. V takom pripade si dashboard stiahne z MS stranky a da na USB kluc, ked mu chyba. http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

LOSKY to uz tak aj urobil. :cheesygrin:

Jak si to rozpísal :D ..

btw tiež nechápem ako to môže updatnuť .. neviem odkiaľ sa ten update vzal , asi bol pri tej hre , ale to je blbosť ...

Aby si to pochopil aj ty! :cheesygrin:

Nie kazdy sa pripaja na Xbox Live!

Hry s wave3 maju v sebe aj "system update" (dash 7371), cize ked ho konzola este nema, tak si ho stiahne z hry!!! Ale tu prichadza problem po opatchovani hry pre flash 1.4-1.5, vtedy sa ten adresar system update zmeni a konzola ho nevie najst. Ale ten dash 7371 je potrebny na spustenie hry. Takze potom ho treba stiahnut zo stranky MS, dat na USB kluc a tak updatovat. http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Potom uz ta patchnuta hra neponuka update a moze sa hrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu