Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Death Pixely... AGAIN!!!


kocurstvo

Otázka

Gurva, ale už mě to PSP sre... Tak nejen, že jsem dneska zjistil, že mám fake kartu ("origo Sony"), ale ještě mi navíc přibyl DP... Jak to???? Když jsem to koupil, tak nic... Pak, asi za týden, se dívám jeden maličký a druhý trošku větší... No a teď loaduju a čumím, další malinký.... Jestli to tak půjde dál, tak za chvíli bude můj display death celý a pak asi i půlka Sony...!!!!! Je něco, čeho se vyvarovat, aby tam ty svině nepřibývaly????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Nevadí. Ty DP prostě po určité době "vyskáčou" a pak už nepřibývají, takže nezbývá, než se modlit. Druhá varianta je koupit zajeté PSP bez DP z druhé ruky - tam už se něco objeví jen těžko. Zase záleží, zda předchozí majitel nebyl čuně a PSP nemá horší mouchy, než jen pár DP (tímto zdravím martinveva, který měl prostě kliku a věděl, od koho koupit :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem myslel třeba jesli tomu malému žebrakovi třeba nevadí magnetické pole, mobil... :D

ne na to se vyser , dp ma kazdy (skoro) psp , nektery jich ma vic nektery min ... pokud jich mas ale nejak extremne moc tak muzes skusit reklamaci ale tezko rict jestli to vezmou ... to bys jich musel mit fakt hodne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...prijde mi, ze kolem DP delat moc velky divadlo... :)

...ja mel na svym PSP (predevcirem sem ho prodal a DP priznal :) ) dohromady 3...

...videt sou pouze pokud je loadovaci obrazova cerna a ja se na to fakt soustredim...pri hrani ani filmech to neni mozny pozorovat...

...mel sme je sice vpravo a nahore a uprostred nahore, ale to je fuk...byly invisible...

...cim vic se v tom clovek rejpa, tim vic mu vadej :) ...je urcite spousta lidi, ktery jich nekolik maj a nevedi o tom a neregistrujou je, ptz po tom nepatraj :)

..takze radim zadny nehledat..potom akoat o nem budete vedet a budete porad kontrolovat jestli tam je :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...prijde mi, ze kolem DP delat moc velky divadlo... :)

...ja mel na svym PSP (predevcirem sem ho prodal a DP priznal :) ) dohromady 3...

...videt sou pouze pokud je loadovaci obrazova cerna a ja se na to fakt soustredim...pri hrani ani filmech to neni mozny pozorovat...

...mel sme je sice vpravo a nahore a uprostred nahore, ale to je fuk...byly invisible...

...cim vic se v tom clovek rejpa, tim vic mu vadej :) ...je urcite spousta lidi, ktery jich nekolik maj a nevedi o tom a neregistrujou je, ptz po tom nepatraj :)

..takze radim zadny nehledat..potom akoat o nem budete vedet a budete porad kontrolovat jestli tam je :-D

:D :D :D :D :D :D máš přesně recht :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mi mame doma dve psp a ani jedno nema DP ... tak neviem od kial mate tu hlasku ze skoro kazde psp ma DP ... kamarati maju tiez PSP a tiez bez DP ... tak ja neviem ...

..to je prave ono..sou lidi, ktery maj DP - ti co je neustale hledaj a pak taky najdou a pak sou lidi, ktery to neresej (a nebo hledaj malo a spatne) a ti maj PSP bez DP (a ty s kameosema ste ti stastni, co po tom tak moc nepatrali) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..to je prave ono..sou lidi, ktery maj DP - ti co je neustale hledaj a pak taky najdou a pak sou lidi, ktery to neresej (a nebo hledaj malo a spatne) a ti maj PSP bez DP (a ty s kameosema ste ti stastni, co po tom tak moc nepatrali) :)

Atry jakto, ze jsi prodal PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja nevim jak je to mozny, ale na PDAcku(mda vario) sem mel jednoho zku*vysyna presne uprostred a sakrahodne byl videt.. nekdy vic nekdy min a pak jednoho krasnyho dne sem rano vypinal budik a probudil se vesele do dne, nebot ten smejd zmizel! :) a zatim se neobjevil a to uz je tak pul roku.. :-D na psp sem to nak duuuuuuukladne nezkoumal, ale nikdy sem si tam niceho nevsim, tak doufam ze ani nevsimnu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja si aj tak myslim, ze drviva vacsina mame DP (teraz mam na mysli nie biely alebo cierny, ale cerveny, modry ci zeleny), len sme ich este nenasli... lebo na to treba fakt dobre oko... a tak nam ani nevadia...

Ja mam jednu bielu bodku, ktora stale svieti, ale sa mi vidi, ze to DP nebude... ze to je skor spinka medzi displejom a sklom, mozno v skle, mozno na displeji, neviem, nebudem to rozoberat... a mam aj dva subpixely (ci jak sa to vola, nechce sa mi to teraz hladat), tusim modry a zeleny, ale tie su take mrnave (=malilinkate), ze je problem si ich vsimnut aj pri maximalnej snahe (oci mam velmi dobre, nebojte)

Ak nie je tych DP skutocne vela, a teda nebiju do oci, tak odporucam neriesit to... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu