Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP v mikrovlnke


Little Z

Recommended Posts

Chlapci, par veci:

1) tyhle hochy, co do mikrovlnky strkaji ruzne veci, sleduju uz nejaky patek a

a) jak kazdy clovek, rozumejici anglictine, zjisti, tak pisou, ze psp bylo uplne nefunkcni a koupili ho za penize prave z jejich show (prodavaji reklamni predmety atd.), takze tim se snazi prave vyvratit kecy typu: "Skoda PSP.. jsou to magori"

b) baterie zpravidla ze vsech veci vyndavaji.. poustel jsem si to bez zvuku, tak nevim, zda tomu tak bylo i u teto veci, ale velice bych se divil, kdyby ji nevyndali ;)

c) nejsou to kreteni.. docela tomu rozumi.. Coz pochopi kazdy, co sledoval vice, nez jeden jejich "mikrovlnkovy" dil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

b) baterie zpravidla ze vsech veci vyndavaji.. poustel jsem si to bez zvuku, tak nevim, zda tomu tak bylo i u teto veci, ale velice bych se divil, kdyby ji nevyndali ;)

baterku tam nechali, když to vyndali z tý mikrovlnky tak tam byla videt (minuta 3:50)

EDIT: sry než sem to odeslal už to napsal nekdo jinej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kravina,asi logický že PSP začne vlivem tepla hořet,ho mohli rovnou hodit do ohně,a PSP je nefunkční jak píšete,což je škoda kdyby ho tam dali alespoň zaplý a třeba pustily video nebo hru z UMD tak by to bylo zajímavý,lituji že jsem se díval :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a PSP je nefunkční jak píšete,což je škoda kdyby ho tam dali alespoň zaplý a třeba pustily video nebo hru z UMD tak by to bylo zajímavý,lituji že jsem se díval :-D

To mas pravdu, to mne take napada vzdy, kdyz vidim neco takoveho (napr. smashmyipod atd.).. Asi je to prave vetsinou kvuli tomu, ze se lidem nechcou vyhazovat uplne penize z okna :D (ale treba u smashmyipod... tam byl ipod novej..).

Ale pokusim se ti nastinit, co by se delo. Ihned po zapnuti mikrovlnky by se PSP zkratovalo a vypnulo se. Elektromagneticke zareni by udelalo sve a oddelalo by vsechny cipy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu