Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

sichaque

Otázka

Jsem přesvědčen, že už se to tu někdy řešilo, ale nikde jsem nic nenašel.

Včera se mi začal Xbox zasekávat a jednou vyhodil hlášku error E79 + červenej půlkruh na konzoli (spodní část kruhu).

Někde na nějakým zahraničním fóru jsem se dočetl (co jsem tak pochopil), že jde o chybu s HDD, ale že snad když ten kdo to psal HDD oddělal, tak chyba přetrvávala, ale jen v zasekávání. Červený světlo zmizelo. Nevím, jestli jsem vše pochopil dobře, článek byl napsanej v angličtine. Neměl někdo už tenhle problém?

Docela by mě uklidnilo, kdyby to měl bejt problém jen s HDD.

Předem díky za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nekde na netu psali, ze:

E79: Dashboard Error - Couldn't start xam.xex: probably a file system corruption, it could also be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it.

Zkus tohle:

Clear All Installed Game Updates and Console Cache

1. Go to the "system" blade

2. Select "memory"

3. Press Y on the HD symbol

4. Press X,X, Left Bumper, Right Bumper, X,X

5. A message will appear saying: "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?"

6. Select Yes

Nebo tohle:

Clear Any Failed system updates that cause the console to error.

1. With the console off, press and hold the sync up button (the small white one)

2. While holding the sync button press the power button to turn on the console

3. Continue to hold the sync button until the Console has booted up completely.

4. During the boot process the console should clear any failed updates, allowing you to use it normally.

Snad ti neco z toho pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem včera po příchodu z práce začal zkoušt.

Ze všeho nejdřív jsem jen oddělal HDD a zkusil zapnout. Xbox se pokaždé sekl dřív, než najel do dashboardu. Vždy se kousl hned na úvodní obrazovce. Tím odpadla možnost vyzkoušet i první možnost z návodu co našel Nicoolas. U druhýho řešení z návodu jsem taky nepochodil. Co jsem z překladu pochopil (moje angličtina není mco dokonalá), tak musím při zapínání konzole držet i tlačítko na synchronizaci ovladačů. Zkoušel jsem to, ale Xko na to vůbec nereagovalo...

Nevíte někdo co bych mohl ještě zkusit nebo co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

E79: Chyba pevného disku... Mohlo by to být problém s pevným diskem sám nebo problém s vnitřním spojením s pevným diskem, zkusit odstranění pevného disku a hraní bez toho.

Podle tmbinc: E79 je chybový kód jestli xam.xex nemohl být počatý, i.e. pravděpodobně zkaženost systému souborů.

TOPIC: http://console-forum.net/showthread.php?t=42911

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
E79: Chyba pevného disku... Mohlo by to být problém s pevným diskem sám nebo problém s vnitřním spojením s pevným diskem, zkusit odstranění pevného disku a hraní bez toho.

Podle tmbinc: E79 je chybový kód jestli xam.xex nemohl být počatý, i.e. pravděpodobně zkaženost systému souborů.

TOPIC: http://console-forum.net/showthread.php?t=42911

Disk už jsem zkoušel oddělat a nepomohlo.

E79 je chybový kód jestli xam.xex nemohl být počatý, i.e. pravděpodobně zkaženost systému souborů. <--- Této větě vůbec nerozumím (jsem tak trošku laik). :)

Jde to nechat nějak zpravit? Kolik by to tak stálo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Disk už jsem zkoušel oddělat a nepomohlo.

E79 je chybový kód jestli xam.xex nemohl být počatý, i.e. pravděpodobně zkaženost systému souborů. <--- Této větě vůbec nerozumím (jsem tak trošku laik). :)

Jde to nechat nějak zpravit? Kolik by to tak stálo?

Nemužeš tomu rozumět, protože to překládal přes google :dozey:

Jinak to má asi znamenat:

E79 = Nelze začít proces xam.xex, soubor je nejspíše poškozen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tohle je zrejme chyba v systemu a tady pomuze jen reklamace...
Ajaj, tak tahle informace mě nepotěšila, protože záruku už na něj nemám, je to starej core. :\

Ale asi bude nějakej servis, co to dokáže vyřešit, ne? ...pokud teda má vůbec smysl to u staříka ještě řešit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu