Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pri hladani wifi signalu naskoci chyba 80410A0B (mam orig. fw3.03)


Mizu165

Otázka

Nedavno som si oficialne updatol z 2.82 na 3.03 a PSP zblblo... Pri hladani wifi signalu naskoci chyba ( 80410A0B ), vela sa o nej pise na webe ale v anglictine, ale nic konkretne som sa nedozvedel. Ani restartovanie nastaveni nepomohlo... Viete mi pomoct? Chcem si updatnut na 3.03 oe, alebo na 3.40 oe, myslite ze sa to opravy???

///zmeneny nazov topicu - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Administrators
Nedavno som si oficialne updatol z 2.82 na 3.03 a PSP zblblo... Pri hladani wifi signalu naskoci chyba ( 80410A0B ), vela sa o nej pise na webe ale v anglictine, ale nic konkretne som sa nedozvedel. Ani restartovanie nastaveni nepomohlo... Viete mi pomoct? Chcem si updatnut na 3.03 oe, alebo na 3.40 oe, myslite ze sa to opravy???

Vyzkousej tohle: vyndej UMD a kartu a zkus Settings>System Settings>Restore Defaults Settings

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jejda, restart nepomaha, hore som to napisal a nespadlo mi to na zem. cekujte toto: http://www.google.sk/search?hl=sk&q=80410A0B&meta= je tzch problemov cely net... ale ziadny navod som nenasiel... Ak sa do toho niekto NAOZAJ vyzna tak nech mi poradi, diky. Take odpovede ze zapni wifi gombik alebo najdi wifi signal nepotrebujem, lebo to je systemova chyba a nie moja neschopnost.

No nic... dnes idem dat 3,03 oe cez GTA a uvidime... mozno dam 3,40 oe... Mna by ale zaujimalo, ci sa to da dat naspet na povodne oficialne 3,03 alebo 3,40 - koli reklamacii, poviem ze som updatol a od vtedy nejde wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm wifi standart? to su tie cisla 2,6,11?? ci co?

cekol si tu google adresu? ten problem ma dost vela ludi... ale nasiel som len jeden fungujuci navod: Reklamovat PSP :-( , a da sa dat z 3,03 oe na 3,03 povodny oficialny??? Aby mi to zobrali v servise...

jasne ze da, myslim ze to musis kopnout zpatky na 1.5 a pak si tam hod nakej ofiko, treba 2.71...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stalo se mi něco podobnýho(taky vnitřní chyba, ale nevim jestli uplně stejná chyba,číslo) a stalo se mi to potom, co mi psp spadlo na zem .... zkoušel jsem do toho mlátit, jestli se to náhodou nevzpamatuje, ale marná snaha - reklamoval jsem to a šmitec

a tobě asi taky nezbejvá nic jinýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu