Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

První GPS 290PSP v ČR!!!! UPDATE


Rixcz

Recommended Posts

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli mas teda urcite TA-082, muzes vyzkouset ten fix ktery poslal rybak.d, ja uz to mel fixnute... Jinak to ze ti sluchatka hraji je nezavisle na ovladaci. Jsou tam jakoby dva konektory tak je mozne ze ti treba ovladac nefunguje. Kazdopadne tenhle thread se tyka GPS tak o tom pripadne zaloz radeji jiny :roll:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec...koukal jsem na u Denisky na foru a videl jsem tam jak nejakej nemec nasel opensource geodata pro nemecko. In7ane se na to hned vrhnul a vypada to ze maj ted nemci funkci geodata pro PSP. Tak jsem nevahal a taky trochu zagooglyl a nasel tohle...myslite ze by se to dalo pouzit??

http://grass.fsv.cvut.cz/wiki/index.php/FreeGeodataCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk ty prx musis nahrat do slozky mapviewer : ja tam ma tyto dve prx a jede mi to bez problemu.

Cestinu udelas tak ze nahrajes prilozeny soubor locilization.txt do Mapviewer/system . Kdyby se ti ta cestina nelibila muzes si ji v textovym editoru upravit podle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trochou stesti ocekavejte v nasledujicich dnech, doufam ze uz zitra kolem 15:00 na mem blogu http://kexik.7thsquad.com ke stazeni ceskou verzi MapyCZ (MapThis + GMDL). Meritko je opraveno a je primo z Mapy.cz, problemy z GMDL jsem zatim nemel, pokud ale nejake budou, budu se snazit je opravit. Za funkcnost PSP-290 zatim nerucim jelikoz PSP-290 nemam :blink: . Holux ale 100% funguje...

seš borec, pošlu ti nějaký bodíky, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pani , mam zopar otazok na Vas, skusenejsich v tomto ...

po prve .. to stahovanie map , vsetko ide tak ako ma ... ale cele slovensko mi nehce stiahnut ... mi to vypise chybovu hlasku a nestiahne mi to ... samostatne mesto mi stiahne bez problemov ... je neaka moznost ako tie mapy potom neako pospajat ? alebo je neaky iny sposob na stiahnutie mapy slovenska ... rad by som si stiahol celu mapu ... to prepinanie medzi nimi je dost o nicom ...

druhe ... v blizkej dobe sa chystam do nemecka a chcel by som si to vyskusat aj s PSP GPS , a ten isty problem ako hore mam aj ked chcem stiahnut mapu od slovenska az po nemecko ...

viete niekto poradit ?

co sa tyka stiahnutych map .. ak niekto mate stiahnute neake kompletnejsie mapy , trebarz cele CR , neuploadnete to niekam ? prosim ,

ja ak udem mat nieco ucelenejsie kludne to uploadnem , len zatial vravim je to dost o nicom ...

Dakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to pise pri chybove hlasce? kdyz dam moc velkou mapu, pouze to napise varovani, ze je vetsi nez ma byt, ale pokud zmacknu tlacitko ne tak pokracuju normalne dal ... mapa cele cr tu je stazena z googlu ode me, staci hledat. pripadne muzu upnout i autoatlas cr z mapy.cz, ktery je sice mensi, ale zas tam nejsou videt nazvy ulic v mestech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No presne to mi hadze , a co znamena vacsia nez ma byt ? pojde mi v PSP ? aky zoom ste tam potom nastavovali ? ze chcete stiahnut ? 2,4,8,16,32,64,128,256 a aj dalej ? ci to staci tak .. aky ste dali vy najviac zoom ? tu cr mapu skusim pohladat ... > rad si ju stiahnem ... ak sa mi podari stiahnut cele SVK , tak by som to tiez mohol uploadnut ... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v psp ti pude ta mapa i kdyz preskocis to varovani, driv to s mapthis zamrzalo kdyz byla vetsi mapa, mozna je to tim ale to uz bych kecal ... a pokud chces stahovat mapu i se zoomem 1x celeho slovenska tak si priprav opravdu hodne mista na disku a na karte :) ja stahuju az od zoomu 8x, ale to se dela jeste driv nez po varovani jak si rikal, uz sem to tu nekde psal ... dole zmacknout advanced, dokonce je to i v napovede u gmdl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz stahujes mapy z googlu, pouzil bych radsi originalni verzi, ne tu upravenou kexikem pro mapycz ... tudle hlasku sem nikdy nevidel kdyz sem stahoval z googlu pomoci origo gmdl.

edit: ted sem to zkusil s kexikovou verzi a nehazi mi to tu hlasku, zmacknul si tlacitko get numbers po tom co si dal advanced?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2orbith: neni to moje prace, ale kexikova !!! ja poslouzil jen jako tester kdyz nemel gps, coz bylo opravdu minimum co sem pro to mohl udelat ;) takze diky a chvalozpevy smeruj na nej ...

trasy naplanujes pres gmdl ... zalozka directions, vyplnis odkud -> kam (from -> to), vyberes zdroj (ja pouzivam google i kdyz to pak ne uplne sedi na mapy z mapycz, ale to je tim ze jsou ty nase mapycz krapet nepresne nekde), pak das list a ulozis to pres save_poi ... soubor musi zacinat znakem _ jako u adresaru s mapama, pak ho pouze nahrajes do adresare s mapou u ktere ho chces pouzivat a nactes v mapthis pres menu add poi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2orbith: neni to moje prace, ale kexikova !!! ja poslouzil jen jako tester kdyz nemel gps, coz bylo opravdu minimum co sem pro to mohl udelat ;) takze diky a chvalozpevy smeruj na nej ...

trasy naplanujes pres gmdl ... zalozka directions, vyplnis odkud -> kam (from -> to), vyberes zdroj (ja pouzivam google i kdyz to pak ne uplne sedi na mapy z mapycz, ale to je tim ze jsou ty nase mapycz krapet nepresne nekde), pak das list a ulozis to pres save_poi ... soubor musi zacinat znakem _ jako u adresaru s mapama, pak ho pouze nahrajes do adresare s mapou u ktere ho chces pouzivat a nactes v mapthis pres menu add poi.

Jasny,diky.Ja vim,jak se planuje trasa...mel jsem tu GPS jako jeden z prvnich lidi,ale nejde mi POI vytvorene v googlemaps pouzit ve stazene mape z mapy.cz tam se neukaze. A kdyz zapnu GPS mode tak mi to pise ze nema potrebne koordinanty. Pritom se v te oblasti pohybuji...Mozna to bude tim,ze ty mapy.cz nebudou urceny nebo testnuty na GPS-290,jak psal kexik...

Jinak bych rad poprosil lidicky co maji PSP-290,aby napsali sve nejlepsi,proverene nastaveni. Jako FW,PRX,LOC atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mapy na gps290 testnuty sou, jak uz sem psal, nic jineho nez gps290 nemam ... fungovalo vse i nacteni poi z googlu. btw pouzivas i upravenou verzi mapthis pro mapy.cz a ne jen upravene gmdl na stazeni map??? podle toho co pises mi pride ze ne ... koordinaty mimo mapu ti tro hodi prave v pripade kombinace map z mapycz a neupravene verze programu mapthis. proto ti to neukaze ani tu cestu co si naplanujes pac je mimo mapu ... aspon to me napada jako jediny mozny problem, tim ze to "nefunguje" s gps290 to urcite nebude, fungovalo mi vse i turisticke mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz stahujes mapy z googlu, pouzil bych radsi originalni verzi, ne tu upravenou kexikem pro mapycz ... tudle hlasku sem nikdy nevidel kdyz sem stahoval z googlu pomoci origo gmdl.

edit: ted sem to zkusil s kexikovou verzi a nehazi mi to tu hlasku, zmacknul si tlacitko get numbers po tom co si dal advanced?

Ta originalna najnovsia verzia mi nejde vobec ... neviem preco , stare isli .. amm vsetko co na to potrebujem , tak neviem ...

a to get numbers som samozrejme stlacil .. tak neviem skus uploadnut tvoju verziu origo GMDL , skusim to pod nou ...

Dakujem ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu