Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

První GPS 290PSP v ČR!!!! UPDATE


Rixcz

Recommended Posts

ty mapy na gps290 testnuty sou, jak uz sem psal, nic jineho nez gps290 nemam ... fungovalo vse i nacteni poi z googlu. btw pouzivas i upravenou verzi mapthis pro mapy.cz a ne jen upravene gmdl na stazeni map??? podle toho co pises mi pride ze ne ... koordinaty mimo mapu ti tro hodi prave v pripade kombinace map z mapycz a neupravene verze programu mapthis. proto ti to neukaze ani tu cestu co si naplanujes pac je mimo mapu ... aspon to me napada jako jediny mozny problem, tim ze to "nefunguje" s gps290 to urcite nebude, fungovalo mi vse i turisticke mapy.

Diky,takze je to jasne...Pouzivam GMDL pro mapy.cz ,ale program MapThis! mam bez podpory mapy.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 207
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
To Milhouse: Jsem ti 2x psal

To All: Mam taky objednanej GPS modul z playcentrum.cz, tak snad brzy prijde. Jinak ty mapy jsem zkousel v Googel map downloader a jde to v pohode. Opravdu staci precist ten navod a pujde to. Zkousel jsem i ty POI a taky bez problemu,planovani trasy taky OK.

Návod ---> http://deniska.dcemu.co.uk/

Video návod ---> http://www.in7ane.com/psp/manual/la_map.mov a jeste http://www.in7ane.com/psp/manual/toporama.mov

Hele, jakto ze mi nejde ten video manual, nejde mi wubec stahnout, mam s tim problem jenom jaaaa???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdravim všechny... mám dotázek.... mám slimáka CFW 3,60 M33... rozšlapal bych to? asi pravděpodobně počkám na evropskou verzi, ale chtěl bych nazbírat co nejvíc info, atd... abych to rozšlapal potom co s nejmenšíma problémama.

Ještě k tomu modulu... nejlepší je teda ten holux??? díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola mám problem z GPS na slima udělám to přesně podle návodu na novinky.cz :

* překopírujte adresář "mapViewer" na MS do ms0:/ PSP / GAMExxx (xxx- podle verze vašeho CFW)

* vygenerujte si mapu pro vaší oblast pomocí prográmku Google Maps Download

* mapu zkopírujte do adresáře ms0:/ PSP / GAMExxx / mapViewer / maps /

* připojte GPS přijímač a spusťte MapThis!

a poté program spustim najede mapa prahy ale at dělám co dělám netušim jak to gps rozjed neukazuje to kde jsem vždy zmačknu čtverec napíše to GPS ON ale to je asi tak vše nějaká rada jak rozjed aby mi to ukazovalo ? Nechápu jak to gps po spuštění programu rozjedu a pokud se vám rozjíždí samo tak to asi někde dělám chybu a nebo mi na mém slimu nejede....

Mohl by jste někdo napsat jak jste to zprovoznily na slimovy a co vše jste ktomu používaly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2wolf.cz: v menu mapthis mas volbu gps info ... tam vidis jestli je gps modul funkcni a na kolik satelitu si pripojen.

gps state -> pokud mas 0, modul nefunguje. mela by tam byt 2. stejne tak pod carou by si mel videt seznam satelitu (4-10, zalezi kde zrovna si).

dalsi co me napada, blbost, ale zeptam se. zkousis to doma v teple, bo venku na mraze? :) v mistnosti se k zadnemu satelitu nepripojis. taky chvilku trva, nez se gps pripoji na minimalni pocet satelitu (2,3,4?) aby mohlo urcit polohu. se sony gps to trva minutu cirka, opet zalezi na konkretnim miste eventualne na pocasi.

dva prx soubory snad taky mas, nepises o nich nic v tom navodu, ale bez nich by se to ani nepustilo myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2wolf.cz: v menu mapthis mas volbu gps info ... tam vidis jestli je gps modul funkcni a na kolik satelitu si pripojen.

gps state -> pokud mas 0, modul nefunguje. mela by tam byt 2. stejne tak pod carou by si mel videt seznam satelitu (4-10, zalezi kde zrovna si).

dalsi co me napada, blbost, ale zeptam se. zkousis to doma v teple, bo venku na mraze? :) v mistnosti se k zadnemu satelitu nepripojis. taky chvilku trva, nez se gps pripoji na minimalni pocet satelitu (2,3,4?) aby mohlo urcit polohu. se sony gps to trva minutu cirka, opet zalezi na konkretnim miste eventualne na pocasi.

dva prx soubory snad taky mas, nepises o nich nic v tom navodu, ale bez nich by se to ani nepustilo myslim.

děkuji převelice za rady už to jede jasné nestačí bejt jen před oknem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau all

nepřemýšlí někdo o koupi Holux GPSlim 240 i s kabelem?

Našel jsem více webu ale líbí se mi tenhle: http://www.semsons.com/hogpwigpsres1.html

Dá se automaticky objednat i s kabelem což je dobrý luxus oproti eBay apod...

Ceny vychází za komplet 80$

Tak mě napadlo zda bychom neudělali nějakou masovější objednávku?

Nejsem žádný velký angličtinář takže domlouvat něco s ENG shopem je pro mě nalidský úkol... :blink:

Takže bych se s nějakým vážnějším zájemcem domluvil :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Měl bych dotaz na program MapThis. Když někdo do původního programu dokázal dostat mapy z www.mapy.cz, jak moc je složité dostat tam mapy z jiného serveru? když už tam je google, yahoo, MSS, mapy.cz, tak tak by mě zajímalo, zda by tam nešlo přidat mapy z http://maps.naver.com

Jsou to mapy jižní Korei, které nejsou ani ani na googlu, ani jinde. A myslím, že by to mohlo mít docela úspěch, protože v Korei žije 40mil lidí a PSP je tady hodně populární a GPS (bohužel ne to PSP - GPS, protože nejsou mapy) je to populárnější víc asi než kde jinde. Nešlo by to nějak?

Jestli je to debilní otázka tak sorry, ale nedokážu si možnosti představt:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Čau all

nepřemýšlí někdo o koupi Holux GPSlim 240 i s kabelem?

Našel jsem více webu ale líbí se mi tenhle: http://www.semsons.com/hogpwigpsres1.html

Dá se automaticky objednat i s kabelem což je dobrý luxus oproti eBay apod...

Ceny vychází za komplet 80$

Tak mě napadlo zda bychom neudělali nějakou masovější objednávku?

Nejsem žádný velký angličtinář takže domlouvat něco s ENG shopem je pro mě nalidský úkol... :blink:

Takže bych se s nějakým vážnějším zájemcem domluvil :cheesygrin:

čus, hele ty už si objednával si ten holux 240 i s kabelem???? jestli by si vydržel et tak měsíc tak bych do toho šel stebou....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej si mám koupit držák do auta aby se tam dal připojit GPS modul?

čus, hel nevim já si pořídil tenhle.. a vypadá dost dobře... http://aukro.cz/item325294220_drzak_pro_vsechny_modely_sony_psp_psp2_psp3_psx.html

akorát když si pořídím tžen holux 240, tak to budu muset něják vytunit:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu