Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava textovych souboru u her HELP! !


R.O.B.I.N007

Otázka

Čau, mam problem stahl jsem si hru UFC UNDISPUTED 2009 ale kdyz do vypalovacky vlozim ten textovej dokument (kerej je asi spatne napsanej) tak mi to napise ze : System nemuze najit UFC.iso ..asi proto ze je to nak spatne napsany..nevi nekdy jak ten textovej dokument co ma tech par cisel a pismen opravit?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čau, mam problem stahl jsem si hru UFC UNDISPUTED 2009 ale kdyz do vypalovacky vlozim ten textovej dokument (kerej je asi spatne napsanej) tak mi to napise ze : System nemuze najit UFC.iso ..asi proto ze je to nak spatne napsany..nevi nekdy jak ten textovej dokument co ma tech par cisel a pismen opravit?:cry:

Ja si to napisem do notepadu - LayerBreak=1913760 , pod to presny nazov iso na konci .iso, zavriem, .txt prepisem na .dvd a pred to nazov isa, zavriem, potvrdim zmenu a hotovo.

EDIT: To bolo pre tych, ktori ten .dvd nemaju vobec...sorry. Ved tebe staci v nom zmenit - prepisat presne nazvy isa za tie spatne! Logika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu