Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde mi připojit se k netu


calderap

Otázka

pred chvílí jsem zjistil ze muj modem je i router tak jsem vse nastavil podle navodu na jednom webu ae z psp se porad nemuzu pripojit...psp najde sit se signalem 100% (sedim u routeru),mam nastavene WPA-PSK kdyz dam test connection napise to: A connection error has occurred. A connection to access point could not be established. Check the security settings for the network and try again...vim ze heslo pisu dobre, tak to nechapu...kdyz nastavim zabezpeceni WEP tak mi to zas napise The connection to access point timed out., kdyz nastavim router bez zabezpeceni, napise mi to to same jako u WPA-PSK tak uz fakt nwm co s tim

poradte mi nekdo pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak mam GEN-D2

bez zabezpeceni: A connection error has occurred. A connection to access point could not be established. Check the security settings for the network and try again...pri dalsich pokusech beze zmeny

WEP: psp se dlouho snazi pripojit a pak napise: A connection error has occured. Try it later. (tak jsem to zkusil jeste 3x a 3x A connection error has occurred. The connection to the access point tomed out.)

WPA-PSK: A connection error has occurred. A connection to access point could not be established. Check the security settings for the network and try again...pri dalsich pokusech beze zmeny

:cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PSP mam v podpisu a router mam tenhle > http://dsl.wia.cz/huawei-echolife-hg520i ...zkusimjeste oddelat heslo a vsechno custom

a jak poznam jestli ma router access point

Předpokládám že ta poznámka nebyla na tebe, pokud ano tak soucítím s rodiči. Jinak se podívej na nastavení modu 802.11 nenechávej ho na automatiku nebo volbu g/b nastav natvrdo 802.11b, PSP má trochu problémy slinkovat se na rychlejší vrstvě, nebo jí odmítnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu