Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nabíjení přes USB


bezejmena

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S PSP nabíjením přes USB nemám zkušenost, ale pokud to můžu srovnat s mobilem, mp3 a PDA, tak se přes USB nabíjí asi tak dvakrát pomaleji, nikdy to nenabiješ na plno, tak jako bys to nabíjel ze sítě. A poslední věc je ta, že se to dokáže nabíjet, pokud alespoň to dané zařízení ještě zapneš, jakmile je vybité tak, že už ho ani nezapneš, tak se ti to přes USB ani nepohne, nenabije atd.. Prostě nesmíš mít stopro vybité. Třeba je to u PSP trochu jinak, ale dost pochybuju.

Takže pokud to chceš používat jako náhradu za klasickou nabíječku, tak to moc nedoporučuju, ale je to můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S PSP nabíjením přes USB nemám zkušenost, ale pokud to můžu srovnat s mobilem, mp3 a PDA, tak se přes USB nabíjí asi tak dvakrát pomaleji, nikdy to nenabiješ na plno, tak jako bys to nabíjel ze sítě. A poslední věc je ta, že se to dokáže nabíjet, pokud alespoň to dané zařízení ještě zapneš, jakmile je vybité tak, že už ho ani nezapneš, tak se ti to přes USB ani nepohne, nenabije atd.. Prostě nesmíš mít stopro vybité. Třeba je to u PSP trochu jinak, ale dost pochybuju.

Takže pokud to chceš používat jako náhradu za klasickou nabíječku, tak to moc nedoporučuju, ale je to můj názor.

vedle jak ta jedle.............pro upresneni ja nabijim pouze pres usb protoze na tom kabelu mam soucasne i pripojeni na data.........takze zas z vlastni zkusenosti:

1. nevim proc bys to nenabil naplno....me se to tedy dobije na 100%...to pak zalezi na tom jak ti odchazi baterka...

2. kdyz je totalne vybity tak se to normalne zacne nabijet, jak PSP tak i externi baterka kdyz je total death

3. je hezke ze nedoporucujes neco cos ani nevyzkousel

je pravda ze nabijeni trva dele ale ze bych mel nekdy problem s nenabitym PSP kvuli tomu ze nabijim pres USB se mi nestalo....jestli te zajimaji presne za jak dlouho se to nabije tak mi dej par dni a ja ti to zjistim......rozhodne vydrz je stejna jako kdyz nabijis ze site a co mam za kabel? co ja vim nakej za 2 libry :-) a sem spokojenej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naprosto s tebou souhlasim.Mam ten samej kabel az na to ze stal 5.99 liber.Ale je to naprosta vyhoda.O nic se nemusis starat.

to bude treba tim ze nakupuji pres ebay....tak sezenu vsechno co potrebuji levne...

jo jinak lidi sorry ale ten cas potrebnej k nabiti z 0% vam nezjistim....myslel sem si ze to zvladnu na to PSP nesahnou abych to zmeril ale to proste nejde...furt na tom neco parim ci posloucham atd. no dyt to znate....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu