Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vážný problém s UMD mechanikou...


ferniii

Otázka

Takže to zkrátím...Dám UMD do mechaniky ( GT,Fifa 09),UMD naběhne a pak ´´zamrzne´´ teda spíš načítá,ale nic nenačte...PSP nezamrzne,normálně tu hru můžu shodit do menu...ale hra se prostě kousne(načítá) a nic...předokládám,že je v p*deli mechanika,PSP mám 2 a půl roku,fmw ten nejnovější( z GT )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jakej typ PSP máš? Podle mě nefunkční mechanika a kdyžtak tu mám jak na slimko tak i na fatko ..

Mám Fata,jak jsem psal,2 a půl roku starýho...jen jsem chtěl ujistit,že je vážně v háji ta mechanika,do opravy nejdu...možná až přejdu přes maturu,tak si koupím buď Go a nebo nějaký starší Slim,ale i tak díky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Teď jsem zkusil jen tak strčit GT do PSP...a co nevidím...normálně mi naběhlo...stejnou rychlostí jako předtím...může jít jen o chvilkovej problém??

EDIT:takže jsem zkusil jednu z Céčkových challengí a opět to načítá a nic...přičemž poznamenávám nový poznatek...z mechaniky jde slyšet takový cvakání...jako by se to UMD zastavilo-rozběhlo-zastavilo...takový trhaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neplaš se. skus pročistit laser lihem/alpou nebo nečim podobnym třeba je jen zapatlanej. jinak mužeš udelat update fw na 6.10 teda pokud ti nevadi mit novejsi nez 5.55

Zkusil jsem přehodit na fmw 6.10 a vypadá to,že to pomohlo;-) Fifa i GT zatím v pohodě,bez problémů;-) Dávám thanks za pomoc:-))

Jinak LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu