Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wawe 3 Wawe 4 a všechno :D


Xbox360man

Otázka

Prosím chtěl bych se zeptat na tohle to ..

Já jak to tu všechno čtu a všechny ty otázky a odpovědi tak se to celé plete.

Proto se chci zeptat sice stále nevim jaká mám FW .. ale co vim že když jsem zkoušel activate .iso tak me naběhla ta bíla tabule a potom sem tam vložil hru a nešlo to prostě stejně jen PLAY DVD.

Tak jsem hru (TEKKEN 6) Předělal dle navodu který udělal PCMAKER a v programu ppf-o-matic3 udělal hru pro FW 1.4 a 1.5 jak bylo v návodu a vše jede bez problému.

Tak jsem se chtěl zeptat jak dlouho lze tento způsob dělat.. a časem až výjde např. jiná verze FW nebo bych si to dal udělat na jinou verzi FW. Tak jesli mi pojednou i hry které jsem takto nepředělával ( Myslím ty hry co tu jsou na share-rapidu od PCMAKERA a na czshare od PACA..( ty starší tituly.. ne ty nový co už jsou ve WAWE4 .. Tak jesli ty starší hry mně pojedou.. abych je potom až budu mít jiné FW nemusel vyhodit ( sice her jen páreček ale i to by byla škoda.. Děkuji za odpověd.

Nezlobte se, že jsem to jsem takhle napsal i když to tu asi je sice trochu jinak napsané ale z toho jsem to fakt nepobral.. tak sry :ziped:.. a doufám, že mi někdo odpoví .. THANKS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu