Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Counter Strike 1.6 a chyba ..


citronada

Recommended Posts

Čaute všichni měl bych dotaz mám Windows 7 a chtěl sem si nainstalovat CS 1.6 vše proběhlo ok opatchoval sem to na 26v verzi .. vše OK .. Zapnu to dám si tam server na kterém chcu hrát do favorites zapnu načítá OK a jak se tam oběví takbulka když už ste ve hře kde dáváte OK tak jak na to klikám tak se mi to sekne :-( .. Pls poradte ... Myslím že je to W7 protože na xp a vistě mi cs jelo v pohodě .. Máte někdo stejný problém nebo víte jak to vyřešit ? .. Pls poradte .. Díky :-P :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahni si toto (skopči to do goooglu) cs16full_p48_kso_build_4554 přes torrent odskoušeno na WIN7 7264 a 7600 a funguje jak má

Tak už to stahuju a chci se zeptat to je instalačka ? Takže mám odinstalopvat ten starej cs a dat tento ? Nemusím instalovat patche ? ..

ještě bys mohl skusit

klikni na ikonku cs -> vlastnosti -> kompabilita -> tento program spustit v režimu kompability -> a dej Windows xp service pack 2..

a ještě zaškrtni spustit program jako správce

Udělal sem a nic ale tak snad vyjde ta první varianta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu